Карат Т.В. Дијамант кластер ореол 10kt прстен за ангажман на злато од розово злато

Карат Т.В. Дијамант кластер ореол 10kt прстен за ангажман на злато од розово злато

DEN 1.00

Достапност

Безвременски и елегантен, овој прстен за ангажман на дијаманти е класичен изглед што ќе го обожава. Создадено во розово злато, окото е привлечено кон кластерот за тркалезно дијамантски центар. Двојна ореол рамка со помали дијаманти со акцент го обвиткува центарот на камен во пенлива прегратка, додека дополнителни дијаманти го насочуваат прстенот Крис-Крос Шанк. Дизајнирана да го одземе здивот, овој прстен се плени со дијаманти и полиран сјај. Империјал 1/2 Карат Т.В. Дијамантски кластер ореол 10kt прстен за ангажман на розово злато : Дијамант Тежина : 1/2 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 10kt Rose Goldawaple во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мандала Мачка Зентангл Апстрактни Обрасци За Изолација За Духовна Релаксација Возрасни Црно Бела Ѕидна Уметност Виси Таписерија
  • Новак

Мандала Мачка Зентангл Апстрактни Обрасци За Изолација За Духовна Релаксација Возрасни Црно Бела Ѕидна Уметност Виси Таписерија

DEN 0.33

Изработени од полиестерска ткаенина, еднострано печатење Ткаенината е силна, издржлива и ако се грижи п

VerPetridure Затворен Клима Уред Покритие Климатик Заштита Капак Затворен Воздух Ладилник Капак Затворен Воздух Ладилник Шофершајбната
  • Новак

VerPetridure Затворен Клима Уред Покритие Климатик Заштита Капак Затворен Воздух Ладилник Капак Затворен Воздух Ладилник Шофершајбната

DEN 255.68

Ver Petridure Затворен Климатик Покритие Климатик Заштита Капак Затворен Воздух Ладилник Капак Затворен Воз�

Во Зимска Боја Чорапи Со Пруги Со Пруги Топлина Во Боја Соодветни Волнени Чорапи плус Големи Чорапи Кратки Чорапи Девојки Чорапи
  • Новак

Во Зимска Боја Чорапи Со Пруги Со Пруги Топлина Во Боја Соодветни Волнени Чорапи плус Големи Чорапи Кратки Чорапи Девојки Чорапи

DEN 2.00

Дизајнот е многу етнички и ретротичен шарениот стил навистина привлекува внимание, одржувајте топло,до