Примарно злато Карат бело злато 5x овален сафир и дијамантски прстен

Примарно злато Карат бело злато 5x овален сафир и дијамантски прстен

DEN 1561.44

Достапност

Со само вистинската количина на искра и сјај, овој 14 карат бело злато прстен е сигурен дека ќе го надополни кој било стил. Одликувајќи се со впечатлива 0,35 CTTW овална сина сафир и дијамант за јасност SI2/SI3, овој прстен ќе направи прекрасен додаток во вашата колекција за накит. Овој прстен е достапен во големината на прстот 7.Метална тежина : 1,09 грамсјева тип : стил на фининг : скапоцен камен и дијамант рингендер : жени еметал : Голдголд Карат : 14 Каратметал Боја : Ширина на белата лента : 1mmring Големина : 7 Mmring Големина : 7 Gemston : Bluecut : Face Ted Shape : Ovalsize : 5mm x 3mmweight : 0,35 Cttwquantity : 1jewelry Поставување : Prong Diamond Детали : Јасност : Si2/Si3 Color : G-Ibirthstone месец : Aprimcut : Facetize Shape : Roundsize : 1.4mmweight : 1 Jewe Ly Setting : Комплиментарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци. Земја на потеклото : Соединетите држави 14 Карат бело злато, скапоцен камен, дијамант.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

црвени машки резервоари машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен
  • Новак

црвени машки резервоари машки пролетни и летни врвови обични спортски врвни памучни ленени елеци сликарство фитнес мускулен

DEN 239.84

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в