Скејкерс Машки Мелсон Волго лизгачки чевли

Скејкерс Машки Мелсон Волго лизгачки чевли

DEN 959.20

Достапност

Одговорете на повикот на стилот на плажа во погледот и удобноста на Скекерс Мелсон - Волго. Мека ткаенина ткаенина од платно горниот дел во лизгање на мок-пети плажа, обичен со вродена меморија за ладење со воздух. Ткаени платно плажа на плажа со платно Двојни еластични странични панели. Детали за логото на Skechers®. Skechers Air-ладен меморија за меморија за пена® усогласена удобност. Skechers Goga Mat® Arch Cushioned поддршка. Флексибилна надлежна гума на влечење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат