Време на игра целосна регулатива фудбал, Newујорк гиганти

Време на игра целосна регулатива фудбал, Newујорк гиганти

DEN 207.68

Достапност

Фудбалот за време на играта на Rawlings NFL, целосна големина фудбал е совршена комбинација на колекционерски и играчки фудбал. Синтетичкиот состав со камчиња го подобрува зафат за лесно фрлање и фаќање. Додека, вклучениот црн мета/штанд е идеален за секој страствен навивач на НФЛ да ја прикаже гордоста на нивниот тим. Топката има смело, целосна лого на тимот во боја од една страна, со тимски збор Марк, конференција и поделба од другата страна. Овој официјално лиценциран производ за НФЛ пристигнува надуен и подготвен за игра. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% ПВЦ. Детали за лакирање. Тимско лого. Дебоцирани букви и логоа. Надувајте 7-9 фунти . Вклучен е приказ. Големина и тежина на регулативата. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Рашири.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат