Едноставно календар на Адвент на Дејзи во торбата за перење Таупе

Едноставно календар на Адвент на Дејзи во торбата за перење Таупе

DEN 255.84

Достапност

Направете го вашиот одмор весел и ох толку светло со торба за перење на календарот за доаѓање од нашата колекција „Скокни за радост“. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Оваа колекција вклучува отпечатоци и обрасци со моќ да ве наполни со празничен дух! Едноставно календарот на Адвент на Дејзи 28 x 36 инчи Таупе торба за перење : Лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат