Базниот кревет на кралицата со бродови

Базниот кревет на кралицата со бродови

DEN 3.33

Достапност

Ship Shape е ултра-лајт, флексибилна фондација за душеци што ви овозможува да ги прилагодите комплетите на душеците. Комплетниот кревет за прилагодување на бродоградилиштата, со мулти-позитивни зони на главата и стапалото, го преиспитува здравјето и активноста на спалната соба персонализирана на начинот на кој живеете во кревет : читајте, работете, гледајте телевизија, јадете или дури и спиење. Моторизираниот кревет го модернизира најкористеното парче мебел, додека го подмладува вашиот живот. Трансформирајте го вашиот рамен душек со овој прилагодлив основен кревет и добијте повеќе од вашата ноќ и ден. Креветот што може да се прилагоди на кралицата, тивко ви овозможува да ги прилагодувате позициите без да вознемирувате некој друг во вашиот дом. Кастрите за заклучување на двојни тркала ви овозможуваат лесно да го движите креветот и вклучениот жичен далечински управувач ви дава можност да ги менувате позициите без да станете. Земете го дома овој прилагодлив основен кревет и откријте ги придобивките од моторизиран кревет. БЕСПЛАТНИ БЕЗБЕДНИЦИ ЗА БЕЗБЕДНИЦИ : Димензии : 71 "L X 41" W X 42 "H. Шепот тивок мотор. Iredичен далечински управувач. Позиции со целосен опсег (само глава). Кастри за заклучување на двојни тркала.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Грианлок Дами Скокач Врвови Желка Вратот Плетени Џемпери Страничен Пресек Џемпер Жени Обичен Пуловер Пријатни Ракави За Капење
  • Новак

Грианлок Дами Скокач Врвови Желка Вратот Плетени Џемпери Страничен Пресек Џемпер Жени Обичен Пуловер Пријатни Ракави За Капење

DEN 473.60

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер,Плетени Џемпери,Секојдневен Лабав Скокач Со Пулове