Кошула со долги ракави на Georgeорџ Биг Машки

Кошула со долги ракави на Georgeорџ Биг Машки

DEN 559.84

Достапност

Оваа кошула со долги ракави на Georgeорџ Биг Машки, е прекрасен додаток на вашата гардероба. Ова ткаено копче надолу е одлично основно. Loveе ги сакате карираните отпечатоци. Спарете го ова со фармерки и чизми за целосен изглед. Изберете од разновидни отпечатоци. Кошула со долги ракави на Georgeорџ Биг Машка маичка : 55% памук/45% полиестер. Предно затворање на копчето. Рамна јака со копчиња. Долги ракави. Prontеб на предниот дел на градите. Манжетни за затворање на копчињата. Машинско миење ладно.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 0.67

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј