Awntech Santa Fe Twisted Metal Arms прозорец врата од врата

Awntech Santa Fe Twisted Metal Arms прозорец врата од врата

DEN 1.67

Достапност

Awntech Sante Fe Twisted Rope Arming додава едноставност и благодат во која било куќа или комерцијална зграда. Оваа трева е отворена и е поддржана од тешки железни раце во форма на јаже. Рамката има исправен наклон. Зачудената валенција со плетенка со плетенка го завршува предниот крај на тревата. Модуларната структура и алуминиумската рамка се дизајнирани да издржат сериозни временски услови како што се високи ветрови и обилни снежни товари. Ткаенината за трескање е изработена од 100% раствор обоен акрилна ткаенина, анти-микробно предиво и се третира со UV и обложувања отпорни на вода. Составувањето на оваа трева е едноставно со нашиот чекор-по-чекор прирачник за монтери за професионални или DIY (направете го-тоа-сами). Зачувувањето може да се инсталира на многу различни површини како што се тули, штуко, дрво, камен и други. Постојат различни големини и бои за избор од разумни цени. Санта Фе го искриви металните раце : Лесно се склопува. Целосна рамка под. Инженерски и тестирано за да издржат сериозни временски услови. Ткаенините се изработени од 100 % раствор обоен акрилик. Рамката е произведена со структурни алуминиумски квадратни цевки. Awnings имаат можност да трансформираат драб надворешност на која било зграда. Достапно во повеќе бои и големини.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат