Фригидер 16 Фан на пиедестал со далечинско црно

Фригидер 16 Фан на пиедестал со далечинско црно

DEN 2.67

Достапност

Феригидарот 16 "вентилаторот за пиедестал има поставување на брзина TE 3 што може да се олади просторија надолу. Има програмабилен тајмер и осцилирачки дизајн. 3 Поставки за брзина. Осцилирачки дизајн. До 4 часа програмабилен тајмер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат