Сиетл Маринерс - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 22.375 34

Сиетл Маринерс - Постери за wallидови со лого со пинови за притисок, 22.375 34

DEN 527.84

Достапност

Осветлете ја секоја просторија со овој MLB Seattle Mariners - лого 16 wallиден постер. Постерите за трендови се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и се печатат на врвна хартија за постер, што ги подобрува боите за да направат смела изјава за декор на wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер, па дури и возрасен, Trends International има постер што ќе го сакате. Trends International MLB Seattle Mariners - Лого 16 wallиден постер со Push Pins Trends Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат