Колегиумско Silverубовно silverубовно silverубовно седиште во Newу Хемпшир

Колегиумско Silverубовно silverубовно silverубовно седиште во Newу Хемпшир

DEN 4784.00

Достапност

Lounge во вашиот Newу Хемпшир Вајлдс Сребрено loveубовно седиште со еден пријател и уживајте да ги развеселувате вашите диви мачки до победата. Серијата Сребрена е совршен избор за изглед, удобност и разноврсност. Се одликува со синтетичка кожа со рамка од тврдо дрво, пролетна суспензија без сага и пена со висока еластичност. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување. Seatубовното седиште доаѓа стандардно со две идентични логоа. XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; Faux кожа, ПВЦ; Дизајн на рацете на полумесечина во стилот на полумесечина; Суспензија на без-саг и пена со висока еластичност; Ограничена гаранција за живот.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Aukfa софа кревет, сегментален тросед со прилагодлива потпирач за грб, кадифено тапациран футон софа кревет, кабриолет преклопување
  • Новак

Aukfa софа кревет, сегментален тросед со прилагодлива потпирач за грб, кадифено тапациран футон софа кревет, кабриолет преклопување

DEN 2.33

Површината на нашиот софа кревет е направена со удобен кадифе, кој е мек во текстура и ви нуди релаксира�