Машка американска чино тенка се вклопува рамен предниот пантолонец

Машка американска чино тенка се вклопува рамен предниот пантолонец

DEN 223.52

Достапност

Американскиот чино рамен предниот тенок пант е идеален додаток на вашиот плакар. Неговиот дизајн без брчки го прави најлесниот пар за грабнување за време на бурно утро. Тенок дизајн дизајн седи пониско на половината и е тенок низ колкот и бутот. Облечете го ова за работа со кошула со копче надолу или направете го пообилно за време на викендите со поло. Во секој случај, вашиот изглед ќе биде класичен и безвременски. Брв брчки : Специјално третирани за помалку брчки и лесна грижа. Машинска миење за лесна нега дома. Тенок вклоп.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Б91XZ Менс панталони лето нови машки памучни памучни обични панталони Машки лабави спортски здолништа панталони Танг костуми
  • Новак

Б91XZ Менс панталони лето нови машки памучни памучни обични панталони Машки лабави спортски здолништа панталони Танг костуми

DEN 399.84

Машки панталони летни нови машки памучни цврсти обични панталони машки лабави спортски здолништа пант�