Секси Танц Машки Летни Врвови Баварски Мускулни Кошули Октоберфест Резервоар Лабава Маица Тренингот Пурпурна С

Секси Танц Машки Летни Врвови Баварски Мускулни Кошули Октоберфест Резервоар Лабава Маица Тренингот Пурпурна С

DEN 0.33

Достапност

Пол : Мажи Човек, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Тенкови Блузи, Мускулни Кошули, Спортски Тренингот Елек, Октоберфест Маици Тип На Шема : Дигитален Печатен Боја : Розова Розова, Темно Сива, Виолетова, Темно Зелена (По Избор)Големина : XS, S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5xl Материјал : 100% Полиестернеклин : Екипаж Должина на вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Карактеристики : 1. Овие маици изработени од одличен квалитет 100% Полиестер, растегливи, дише, лесни, издржливи, меки и удобни за носење во сите денови и целосен опсег на движење.2. Дизајниран СО 3д дигитално печатено, без ракави, сечење на мускулите и дополнување на вашата фигура, нашите машки врвови за вежбање нудат врвно вклопување, што прави да изгледате помускулесто и помоќно.3. Карактеристика : мажи октоберфест блузи, машки елек резервоар маица, без ракави дигитални печатење блузи, мажи елек блуза, мажи летна работна облека.4. Машките кошули без ракави се одлични за спортување, теретана, трчање, кошарка, фудбал, возење велосипед, спортови за вежбање облечени во лето.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Блузи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Машки Летен Елек За Плажа, Резервоар Без Ракави, Маици Октоберфест, Кошула За Мускулна Маица, Долна Кошула што Дише. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Елек За Вратот на Екипажот, Резервоар Без Ракави, Маичка За Мускули За Дигитално Печатење, Трендовски и Убав. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Елек Совршен За Спорт, Секојдневен, Празник, Фитнес, Секојдневно Носење. Натпревар-Кошулите Без Ракави Се Комбинираат Со Вашите Омилени Шорцеви, Хеланки, Црни Панталони, Тексас Фармерки Итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Колиша Мажи Летни Врвови Резервоари Без Ракави Кошули За Мускули На Вратот Редовно Вклопување Трчање Со Еднобојна Маичка Зелена
  • Новак

Колиша Мажи Летни Врвови Резервоари Без Ракави Кошули За Мускули На Вратот Редовно Вклопување Трчање Со Еднобојна Маичка Зелена

DEN 2.33

Пол : Мажи Маж, Господин, Маж, Момче : Машки Тенкови, Мускулни Кошули,Елек За Спортски Тренинг, Летни Маици