Премногу Кул За Училишен Час по Уметност Од Роден Руменило Де Моуве, 0,31 мл

Премногу Кул За Училишен Час по Уметност Од Роден Руменило Де Моуве, 0,31 мл

DEN 3.33

Достапност

ПРОИЗВОД Со Потпис На Роден 3 Слоеви На Бои - можете да ги измешате трите бои на секое ниво за да одговараат на тонот на вашата кожа, овозможувајќи природен ефект на градација. Апликација слична на акварел Која Наликува На Чај-Создава живо и тродимензионално расположение за шминка со додавање светли бои. Лесен и Проѕирен Ултра Тенок Прав - природна боја со текстура која додава миење на боја без згрутчување. Мек И Пригушен Виолетов Тон-руменило со млечно бледо розова, светло розова розова и тонирана лаванда која е совршена за ладно затегната кожа. Варијација на бојата - 1 Школка Розова-млечно бледо розова која додава боја тивко 2 пастелна Роза-розова роза која додава осветленост 3 Антички Виолетова-елегантна и мека тонирана розова лаванда. СОСТОЈКИ [#1] ТАЛК, МИКА, МЕТИЛ МЕТАКРИЛАТ КРОСПОЛИМЕР, ТИТАНИУМ ДИОКСИД, ХЕКСИЛ ЛАУРАТ, НАЈЛОН-12, ОКТИЛДОДЕЦИЛ СТЕАРОИЛ СТЕАРАТ, ДИИЗОСТЕАРИЛ МАЛАТ, СИЛИКА, КОПОЛИМЕР НА ЕТИЛЕН/АКРИЛНА КИСЕЛИНА, ДИМЕТИКОН, МАГНЕЗИУМ МИРИСТАТ, ТРИЕТОКСИКАПРИЛИЛСИЛАН, 1,2-ХЕКСАНЕДИОЛ, АЛУМИНИУМ ХИДРОКСИД, ГЛИЦЕРИЛ КАПРИЛАТ, МЕТИКОН, МАНГАН ВИОЛЕТОВА, ЖОЛТА 5 ЕЗЕРО(CI 19140), CI 73360 [#2] ТАЛК, МИКА, МЕТИЛ МЕТАКРИЛАТ CROSSPOLYMER, ХЕКСИЛ ЛАУРАТ, НАЈЛОН-12, ОКТИЛДОДЕЦИЛ СТЕАРОИЛ СТЕАРАТ, ДИИЗОСТЕАРИЛ МАЛАТ, СИЛИКА, КОПОЛИМЕР НА ЕТИЛЕН/АКРИЛНА КИСЕЛИНА, ТИТАНИУМ ДИОКСИД, ДИМЕТИКОН, МАГНЕЗИУМ МИРИСТАТ, ТРИЕТОКСИКАПРИЛИЛСИЛАН, 1,2-ХЕКСАНЕДИОЛ, АЛУМИНИУМ ХИДРОКСИД, ГЛИЦЕРИЛ КАПРИЛАТ, МЕТИКОН, ВИОЛЕТОВА МАНГАН, ЖЕЛЕЗНИ ОКСИДИ(CI 77492), CI 73360, ЖЕЛЕЗНИ ОКСИДИ(CI 77499), ЖЕЛЕЗНИ ОКСИДИ(ЦИ 77491) [#3] ТАЛК, МИКА, МЕТИЛ МЕТАКРИЛАТ КРОСПОЛИМЕР, ХЕКСИЛ ЛАУРАТ, НАЈЛОН-12, ОКТИЛДОДЕЦИЛ СТЕАРОИЛ СТЕАРАТ, ДИИЗОСТЕАРИЛ МАЛАТ, СИЛИКА, КОПОЛИМЕР НА ЕТИЛЕН/АКРИЛНА КИСЕЛИНА, ТИТАНИУМ ДИОКСИД, ДИМЕТИКОН, МАГНЕЗИУМ МИРИСТАТ, ТРИЕТОКСИКАПРИЛИЛСИЛАН, 1,2-ХЕКСАНЕДИОЛ, АЛУМИНИУМ ХИДРОКСИД, ГЛИЦЕРИЛ КАПРИЛАТ, МЕТИКОН, МАНГАН ВИОЛЕТОВА, ЖОЛТА 5 ЕЗЕРО(CI 19140), ЖЕЛЕЗНИ ОКСИДИ(CI 77499), CI 73360, УЛТРАМАРИНИ(CI 77007) ? Со Потписот На Роден 3 Слоеви На Бои - можете да ги измешате трите бои на секое ниво за да одговараат на тонот на вашата кожа, овозможувајќи природен ефект на градација. ? Апликација слична на акварел Која Наликува На Чај-Создава живо и тродимензионално расположение за шминка со додавање светли бои. ? Лесен и Проѕирен Ултра Тенок Прав - природна боја со текстура која додава миење на боја без згрутчување. ? Мек И Пригушен Виолетов Тон-руменило со млечно бледо розова, светло розова розова и тонирана лаванда која е совршена за ладно затегната кожа. ? Варијација на бојата - 1 Школка Розова-млечно бледо розова која тивко додава боја. 2 Пастелна Роза-розова роза која додава осветленост. 3 Антички Виолетова-елегантна и мека тонирана розова лаванда.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Луксузен Бренд КУРЕН Менс Часовници Мажи Од Нерѓосувачки Челик Златен Часовник Обичен Кварц Воени Часовници Мажи Класичен Дизајн
  • Новак

Луксузен Бренд КУРЕН Менс Часовници Мажи Од Нерѓосувачки Челик Златен Часовник Обичен Кварц Воени Часовници Мажи Класичен Дизајн

DEN 0.33

функции : 3БАР ОТПОРЕН НА ВОДА,време материјал на куќиштето : Легурар Облик На Куќиште : Тркалезенr.Луксуз

Кошули За Мажи Секојдневен Удобен Машки Принт Хавајски Ревер Кошула Кошула На Плажа Ревер Со Кратки Ракави Врвна Кошула За Вокација
  • Новак

Кошули За Мажи Секојдневен Удобен Машки Принт Хавајски Ревер Кошула Кошула На Плажа Ревер Со Кратки Ракави Врвна Кошула За Вокација

DEN 779.84

Машки Мускулни Кошули Без Ракави Тренингот Атлетска Теретана Резервоарот Блузи Брзо Сув Резервоар Маж�