муксика Жени Еден Костими За Капење Контрола На Стомакот Цврсти Костими За Капење Без Грб За Жени Слабеење Гроздобер Бикини

муксика Жени Еден Костими За Капење Контрола На Стомакот Цврсти Костими За Капење Без Грб За Жени Слабеење Гроздобер Бикини

DEN 2.67

Достапност

Точка специфики. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатење. Вградени влошки за градите, без долна жица. Сонце, плажа, фантастичен морски пејзаж, и убава вас, сѐ останува слободно време и хармоничен. Погоден за јахти, пливање, плажа, одмор итн. Пакетот вклучува : 1*Женски бикини. Моделите на вистинската ставка може малку да се разликуваат од фотографијата. Големина Биста Половината Колкот. М 86-91см/33,86-35,83" 66-71см/25,98-27,95" 91-96см/35,83-37,80". Л 91-96см/35,83-37,80" 71-76см/27,95-29,92 "96-101см/37,80-39,76". XL 96-101cm/37.80-39.76" 76-81cm/29.92-31.89 "101-106cm/39.76-41.73". Големина : м Биста : 86-91см/33,86-35,83" Половината : 66-71см/25,98-27,95 "Колк : 91-96см/35,83-37,80". Големина : Л Биста : 91-96см/35,83-37,80" Половината : 71-76см/27,95-29,92 "Колк : 96-101см/37,80-39,76". Големина : XL Биста : 96-101cm/37.80-39.76" Половината : 76-81cm/29.92-31.89 "Колк : 101-106cm/39.76-41.73" Материјал : Полиестер. Мека, лесна, еластична и удобна ткаенина. Машина или рачно перење со ладна вода, може брзо да се исуши. Ве молиме, Не Избелувајте. Костим За Капење За Контрола на стомакот : Ги Нагласува вашите облини, совршено ги крие несовршеностите додека сеуште ласкате. Дизајн : Цврстата црна или зелена боја е прекрасна за да ја покажете вашата кривина и прави да изгледате и потенок, што може да ја зголеми вашата доверба на плажа и да ве направи попримамливи, шик и флертувачки. Прилика : одмор На Плажа, облека за плажа, базен, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, нуркање, нуркање, сурфање, хаваи, меден месец итн. Големина : M/L/XL за опции; за да се вклопи добро, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат