Педорт Јакни За Жени Отворен Преден Блејзер Секојдневен Кардиган Палто Со Долги Ракави Црно, 3XL

Педорт Јакни За Жени Отворен Преден Блејзер Секојдневен Кардиган Палто Со Долги Ракави Црно, 3XL

DEN 1.00

Достапност

Изгледа супер стилски во овој педорт долг а-линија бафало блејзер палто. Овој капут ќе изгледа одлично оваа сезона со се што планирате да облечете и ќе ве одржува топло и удобно цела зима и за секоја пригода. Безвременски стилски крој и дизајниран да биде опуштено вклопување, изработен од 100% полиестер, машина за перење со затворање на копчињата и два длабоки странични џебови. Тоа е добар избор за жени и жени. Блејзери За Женски Бизнис. Изработен од убава квалитетна ткаенина, овој кардиган е пријатен и мек, Лабав одговара за секоја форма на телото и удобен за носење. Шик Дизајн : преголемиот џемпер од кардиган со долги ракави, леопард принт, лесен, е задолжителен во вашата гардероба. Материјал : Мек и удобен. овој женски есенски џемпер од кардиган е изработен од мек и дише материјал, совршен за носење цел ден. Овој Женски Отворен Преден Кардиган користете висококвалитетен материјал, обезбедете ви топол и трендовски кога го носите. Тоа е Растегливо, меко и удобно. Спарете го со вашите омилени панталони и маица со еднобојна боја за секојдневно и прекрасно секојдневно склопување; Совршен за канцеларија, излегување, секојдневно, ноќ со состаноци, патување и одмор.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Палта За Жени Плус Жени Класични Блејзер Јакни Бизнис Секојдневен Дечко Мода Плус Големина Лесна Работа Блејзер Јакна Средна
  • Новак

Палта За Жени Плус Жени Класични Блејзер Јакни Бизнис Секојдневен Дечко Мода Плус Големина Лесна Работа Блејзер Јакна Средна

DEN 1007.52

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

Капрезе Обвиткан Кардиган Јакна Шал Вратот Блејзер За Жени Елегантни Солидна Боја Блејзери Канцеларија Бизнис Јакни Белата Е
  • Новак

Капрезе Обвиткан Кардиган Јакна Шал Вратот Блејзер За Жени Елегантни Солидна Боја Блејзери Канцеларија Бизнис Јакни Белата Е

DEN 2.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Женски Дводелен Комплет Костум За панталони Обичен Костум За Панталони Со Долги Ракави Засечена Блејзер Јакна Со Двојни Гради
  • Новак

Женски Дводелен Комплет Костум За панталони Обичен Костум За Панталони Со Долги Ракави Засечена Блејзер Јакна Со Двојни Гради

DEN 3.33

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

пгерауг кошули со долги ракави за жени цврсти отворени предни долги еластични ракави одговараат на лабави блејзери надворешна
  • Новак

пгерауг кошули со долги ракави за жени цврсти отворени предни долги еластични ракави одговараат на лабави блејзери надворешна

DEN 2.00

62" Должина : 112cm / 44 Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40 Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за

Гријанлоок Обични Исечени Блејзери Одговараат За Жени Преголем Деловен Блејзер Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Јакна
  • Новак

Гријанлоок Обични Исечени Блејзери Одговараат За Жени Преголем Деловен Блејзер Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Јакна

DEN 319.20

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : блејзер со плус големина,блејзер јакни за жени,женски блеј�

Есенски Зимски Јакни За Жени Мода Секојдневен Долг Блејзер Почва Со Долги Ракави Врвови Реверack Јакна Волнени Платнени Палта
  • Новак

Есенски Зимски Јакни За Жени Мода Секојдневен Долг Блејзер Почва Со Долги Ракави Врвови Реверack Јакна Волнени Платнени Палта

DEN 319.20

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.Есенски Зимски Јакни За Жени Мода Секојдневен Дол