shpwfbe кошули со долги ракави за жени жени основни кошули кожа цврста маичка блуза со долги ракави блузи секојдневен

shpwfbe кошули со долги ракави за жени жени основни кошули кожа цврста маичка блуза со долги ракави блузи секојдневен

DEN 3.00

Достапност

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД : S = = Биста : 76cm/29.92 "= = ракав : 54cm/21.26 "= = Должина : 58cm/22.83". Големина : М = = Биста : 80см/31.50 "= = Ракав : 55см/21.65 "= = Должина : 59см/23.23". Големина : L = = Биста : 84cm/33.07 "= = ракав : 56cm/22.05 "= = Должина : 60cm/23.62". Големина : XL = = Биста : 88cm/34.65 "= = ракав : 57cm/22.44 "= = Должина : 61cm/24.02". Големина : XXL = = Биста : 92cm/36.22 "= = ракав : 58cm/22.83 "= = Должина : 62cm/24.41". Големина : XXXL = = Биста : 96cm/37.80 "= = ракав : 59cm/23.23 "= = Должина : 63cm/24.80". Големина : XXXXL = = Биста : 100cm/39.37 "= = = Ракав : 60cm/23.62 "= = Должина : 64cm/25.20 " Жените Основни Кошули Вештачка Кожа Цврста Маичка Блуза Со Долги Ракави Блузи Случајни ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Совршено Совпаѓање со вашите омилени хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн информации за производот : Сезона : Пролетumn Винтерген : Жени Повод : Секојдневен. Материјал : Полиестерска Декорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил : Мода, Каузалност што добивате : 1 Еез жени блузеноте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи)Табела со Големини. Женски Џемпери, Џемпер Фустан За Жени, Долна Облека За Жени, Женски Комплети За Пижами, Кошули Со Долги Ракави За Жени, Дуксери, Женски Зимски Палта, Зимски Палта За Жени, Спортски Градници За Жени, Градници За Жени, Женски Блузи, Пуфер Елек Жени, Загреани Јакни За Жени, Кардигански Џемпери За Жени, Црни Фустани За Жени, Салони За Жени, Наметки За Жени, Долна Облека За Жени, жени, Палта За Жени, Преголеми Џемпери За Жени, Фланелни Кошули За Жени, Облека За Жени За Контрола На Стомакот, Боди За Жени, Комбинезони За Жени, Дуксер За Жени, Дуксери За Вратот На Екипажот, Женски Палта, Јакни И Елеци, Блузи За Вежбање За Жени, Жени Со Качулка Со Патент, Жени Со Пуловер Со Четвртина Патент, Женски Врвови Облечени Секојдневни, Деловни Секојдневни Облеки За Жени.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лојисвидион Блузи За Жени Царинење Женски Обични Печатење V-Вратот Градиент Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи Флеш Зема Зелена
  • Новак

Лојисвидион Блузи За Жени Царинење Женски Обични Печатење V-Вратот Градиент Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи Флеш Зема Зелена

DEN 0.33

Женски Обични Печатење V Вратот Ракавици Врвови Лабава Елек Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Го

Женска Пролетна И Летна Мрежа Спојување На Врвот Пуловер На Вратот Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Женски Маици Женски Полиестерски
  • Новак

Женска Пролетна И Летна Мрежа Спојување На Врвот Пуловер На Вратот Еднобојна Маица Со Кратки Ракави Женски Маици Женски Полиестерски

DEN 2.67

Женски пролет и лето мрежа спојување врвот У вратот пуловер еднобојна краток Ракав маица Материјал : По�

Карирани Женски Кошули, Мека Дишечка Женска Карирана Кошула Во Секојдневен Стил Кариран Дезен Џеб Од Гради Од Полиестерски Влакна
  • Новак

Карирани Женски Кошули, Мека Дишечка Женска Карирана Кошула Во Секојдневен Стил Кариран Дезен Џеб Од Гради Од Полиестерски Влакна

DEN 383.84

Карирани Женски Кошули, Мека Дишечка Женска Карирана Кошула Во Секојдневен Стил Кариран Дезен Џеб Од Гр

Ракави Жени Плус Големина Врвови Основни Врвови Работа Западни Женски Блузи И Пуловер V Вратот Лактот Ракав За Жени Големи Темно
  • Новак

Ракави Жени Плус Големина Врвови Основни Врвови Работа Западни Женски Блузи И Пуловер V Вратот Лактот Ракав За Жени Големи Темно

DEN 271.84

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 43cm / 16.93" Должина : 65cm / 25.59"Големина : M Биста : 100cm / 39.37" Рамо :

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава
  • Новак

Летна Блуза Денот На Вљубените Женски Симпатична Печатени Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Ретро Краток Ракав Лето Лабава

DEN 184.16

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Ракав : 17.5 см / 6.89" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 63см

Беивеи Женска Маица Со Цветен Принт Маица Со Долги Ракави Врвови На Екипажот На Вратот Обичен Лабав Пуловер Долга Плисирана
  • Новак

Беивеи Женска Маица Со Цветен Принт Маица Со Долги Ракави Врвови На Екипажот На Вратот Обичен Лабав Пуловер Долга Плисирана

DEN 287.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Цветни Печатени Врвови, Жени Обична Маица, Тип