12v 110db Гласно 100w Звучи Еден Труба Воздух Рог За КАМИОН МОТОЦИКЛ SUV Комбе

12v 110db Гласно 100w Звучи Еден Труба Воздух Рог За КАМИОН МОТОЦИКЛ SUV Комбе

DEN 1.33

Достапност

Опис. Овој Единствен Воздушен Рог На Труба ќе произведе моќен гласен звучен воздушен рог што разгорува предупредување што не може да се игнорира. Изработен е од материјал за долготрајна употреба. Погоден за возила како што се автомобили, мотоцикли, камиони, трактори и комбиња итн. Карактеристики. - Боја : Црна. - Стил : Случаен Стил Прекинувач. - Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. - Големина : 15, 5х17х9, 5см. - Напон : DC 12 V. - Волумен : 110db+/ - 5d B. - Единствената труба произведува 7 типа на гласен звук што разгорува предупредување што не може да се игнорира. - Изработен од материјал за долготрајна употреба. - Погоден за возила како што се автомобили, мотоцикли, камиони, трактори и комбиња итн. - Забелешка : обемот на трубите може да варира поради различни услови за тестирање. Единствената труба произведува 7 типа на гласен звук што разгорува предупредување што не може да се игнорира. Изработени од материјал за долготрајна употреба. Погоден за возила како што се автомобили, мотоцикли, камиони, трактори и комбиња итн. Забелешка : обемот на трубите може да варира поради различни услови за тестирање. 12в Воздушни Рогови, еден труба воздушен рог, воздушен рог труба, воздушни рогови за камиони, гласен камионски рог.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Анти-Шпионски Анти-Ѕиркање 360° Футрола За Цело Тело, Јасно Двострано Калено Стакло Магнетна Адсорпција Метален Браник Заштита
  • Новак

Анти-Шпионски Анти-Ѕиркање 360° Футрола За Цело Тело, Јасно Двострано Калено Стакло Магнетна Адсорпција Метален Браник Заштита

DEN 319.84

АнтиШпионски АнтиЅиркаат 360° Целосно Тело Случај, Јасно Двострано Калено Стакло Магнетна Адсорпција Ме

Боуке Женски Панталони Секојдневен Висок Струк Цврст Летен Памук Лабави Долги Прави Панталони, ве молиме купете една или две
  • Новак

Боуке Женски Панталони Секојдневен Висок Струк Цврст Летен Памук Лабави Долги Прави Панталони, ве молиме купете една или две

DEN 271.84

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со подготвена да оди од Пазарот На Џојбај.Ве молим