Плус Големина Печатени Чистење Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Маици Работна Облека Маица Со Џебови

Плус Големина Печатени Чистење Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Маици Работна Облека Маица Со Џебови

DEN 319.68

Достапност

Плус Големина Печатени Чистење Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Маици Работна Облека Маица Со Џебови Плус Големина Печатени Пилинг Работни Униформа Блузи За Жени V-Вратот Краток Ракав Маици Работна Облека Маица Со Џебови Пол : женски Јака : v-Вратот Материјал : Полиестер Шема Тип : Стил На Печатење : мода, секојдневен ракав должина : Краток Ракав Пакет вклучуваат : 1 компјутер врвот Карактеристики : 1.Модниот дизајн ве прави попривлечни 2.Одлично за секојдневна, дневна забава или фотографија, сигурен сум дека ќе ви се допадне 3.It изработен е од висококвалитетни материјали,меко чувство на рака, доволно издржлив,нема никаква штета На вашата кожа ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење,ви благодариме за разбирањето ! (1 инч = 2,54 см) Внимание плз : Ако вашето тело е предлагаме да изберете поголема големина, благодарам и посакувам убав ден ! Пакетот вклучува : ВРВОВИ од 1 ПАРЧЕ .. мека И Свиленкаста Ткаенина .. сатенските свилени блузи за жени дишат и се лесни, ви овозможуваат удобен допир и исто така мазни наспроти кожата. Foshion & Casual Quoles затворачите на предните копчиња на горните блузи, пресечената линија на полите е погодна за секој тип на тело за да создаде стилски и секојдневен изглед. Шик Дизајн Оваа манжетна со копче надолу за дизајн на кошула, Лесна за навивање или спуштање на ракавите за да создадете стилски и секојдневен изглед. Кошулите Може Да бидат кошули со копчиња надолу, кошули со долги ракави, класични врвови на вратот v,туника со лабаво вклопување, секојдневни модни врвови, работна кошула со јака, канцелариски блузи, врвови на кошули со копчиња, туника за опуштање, сатенска блуза со капка рамо, врвови од свилена туника. Можете да ја носите сатенската блуза во сите сезони. Qually Повеќе Начини За Носење На Копчето до кошули блузи погоден за работа во канцеларија и секојдневно носење. Добро совпаѓајте со фармерки, тесни панталони, секојдневни панталони, хеланки и шорцеви, или можете да ги спарите со црни панталони и високи потпетици за канцелариска работа.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Оливен Женски Пилинг Блузи Туника Работна Униформа Опуштено Лабаво Вклопување Течен Фустан Обична Блуза Тренингот Жени Лето
  • Новак

Оливен Женски Пилинг Блузи Туника Работна Униформа Опуштено Лабаво Вклопување Течен Фустан Обична Блуза Тренингот Жени Лето

DEN 2.00

Стил : Секојдневен Дебелина : Стандард.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржл

Женски Цветни Врвови За Печатење Срце V Маици За Вратот Професионална Работна Облека Туника Темперамент Пилинг Врвови Кошули
  • Новак

Женски Цветни Врвови За Печатење Срце V Маици За Вратот Професионална Работна Облека Туника Темперамент Пилинг Врвови Кошули

DEN 303.36

Qrand Indressuy Interncition ® Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY, JWZUY е модна продавница која се фокусира на

Божиќ Чистење Блузи За Жени Снегулка Печати Графички Медицинска Сестра Работни Униформи V Вратот Краток Ракав Одмор Чистење
  • Новак

Божиќ Чистење Блузи За Жени Снегулка Печати Графички Медицинска Сестра Работни Униформи V Вратот Краток Ракав Одмор Чистење

DEN 222.40

Ние ќе ви одговориме и ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро Стил : Секојдневен ❤ Имајте убав д