Гомадски Држач За Лулка Заснован На Клип За Воздух автомобил авто монтирање погоден за Гаранција Нокиа-Доживотна

Гомадски Држач За Лулка Заснован На Клип За Воздух автомобил авто монтирање погоден за Гаранција Нокиа-Доживотна

DEN 255.68

Достапност

Совршена автоматска монтажа за отворите за воздух на возилата. Нашите системи за клипови со три точки обезбедуваат цврст држач за Вашиот Nokia 5610 5800. Опфатени со доживотна гаранција. База на лулка поставена на отворот за употреба со уредот Nokia 5610 5800. Држачот е дизајниран да се прилагоди за да ги собере точните потребни димензии (98,5 х 48,5 х 17 мм). Пролет натоварени вентилациони клипови дизајнирани да ги приспособат и хоризонталните и вертикалните ориентирани системи за вентилација на воздухот. Гомадскиот Држач е многу прилагодлив со лизгачки/ротирачки механизми на страна и на дното, обезбедувајќи лесен пристап до сите копчиња и контроли На Nokia 5610 5800. Основата на гомадскиот држач е едноставна за употреба и ќе се постави и складира за неколку секунди. Изграден со користење на неуспешен механизам за безбедно и безбедно држење на уредот. Инженеринг со користење на материјали што не се гребат и не се лизгаат на сите контактни површини. Гомадскиот Држач за Вентилација е еден од најлесните начини да имате многу професионален фабрички инсталиран изглед за Вашата Nokia 5610 5800. Едноставно за инсталирање и речиси универзално компатибилно со сите системи за вентилација на воздухот на возилото, држачот за вентилација безбедно и безбедно ќе ја држи Вашата Nokia 5610 5800. Дизајнирани со високо прилагодливи механизми за поддршка и во клиповите за вентилација со пролет, како и во прилагодувачите на држачот за лулка, корисниците можат лесно да го прилагодат аголот на гледање на уредот според нивната точна спецификација. Уникатно дизајниран, флексибилно дизајниран и добро конструиран од лесни, но издржливи материјали, овој производ е поддржан од нашата доживотна гаранција. Безбедно патувајте со стил со оваа уникатна држач за вентилација!.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Викерман 9' Капела Бор Вештачки Божиќ Половина Дрво, Јасно Дура осветлени Светла-Фау Капела Бор Елка-Сезонски Затворен Дом Декор
  • Новак

Викерман 9' Капела Бор Вештачки Божиќ Половина Дрво, Јасно Дура осветлени Светла-Фау Капела Бор Елка-Сезонски Затворен Дом Декор

DEN 2826.24

Викерман 9 'x 62" Капела Бор Вештачки Божиќ Половина Дрво Со 1929 Пвц Совети и 650 Ul DuraLit® Јасно Мини Светла...