УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Златна И Зелена Мермерна Бранувана Текстура II Модерен Принт На Природно Борово Дрво Во. широко Внатре. високо

УМЕТНИЧКИ Дизајнарт Златна И Зелена Мермерна Бранувана Текстура II Модерен Принт На Природно Борово Дрво Во. широко Внатре.

DEN 0.67

Достапност

За жал, модерен поглед на уметноста на дрвениот ѕид. Некогаш обично ѕидно уметничко парче пронајдено само во поставки за декор во рустикален или стил на фарма, Оваа Апстрактна дрвена ѕидна уметност лесно ќе се вклопи дури и во најсовремените дизајни.Користејќи Најквалитетно УВ Мастило Со 6 Бои Во БОЈА, Оваа Модерна И Современа дрвена ѕидна уметност вклучува неколку аспекти на фин дизајн во едно зачудувачко парче. Со своето малку видливо зрно од дрво што се појавува низ боите и елегантно завршените рабови, тоа е прекрасен избор за секоја просторија во вашиот дом или канцеларија, бидејќи е традиционален или модерен простор. Бидејќи секое парче дрво има природни разлики во зрната од следното, секоја од овие дрвени ѕидни уметности е навистина уникатен додаток на вашиот простор.Секоја дрвена ѕидна уметност е 100% рачно изработена Во Канада На Природно борово дрво, користејќи мастило со највисок квалитет што нема да исчезне со текот на времето. Достапно во Различни големини - Ориентација : Хоризонтално - Предмет : Апстрактен Тип : Дрвена Ѕидна Уметност, Ликовна Уметност, Дрво Ликовна Уметност, Печатење На Плакета - Пристигнува подготвен да виси на ѕидот со вклучен комплет за закачување - Материјал : Изработен со 100% Природно борово дрво - Стил : Модерен И Современ - Број На Парчиња : 1 - Боја : Зелена За Жал, модерен поглед на уметноста на ѕидот од дрво.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Курго Тру-Фит Паметен Темперамент, Ремен За Кучиња, Темперамент За Одење Миленичиња, Токи За Брзо Ослободување, Преден Д-Прстен
  • Новак

Курго Тру-Фит Паметен Темперамент, Ремен За Кучиња, Темперамент За Одење Миленичиња, Токи За Брзо Ослободување, Преден Д-Прстен

DEN 575.84

Еден од оригиналните дизајни На ремени Во Кургос, Паметниот Темперамент Tru Fit Со токи за брзо ослободува�

Мајчанг Плус Големина Женски Градиентни Кошули Трендовски Врвови На Летни Ракави V Туника За Печатење На Вратот Лабава Графичка
  • Новак

Мајчанг Плус Големина Женски Градиентни Кошули Трендовски Врвови На Летни Ракави V Туника За Печатење На Вратот Лабава Графичка

DEN 1.67

Поддополнете Го Вратот V,плисиран скриен стомак,создава модерен и секојдневен изглед поддолг ракав,коп�

Фростлуинаи Летни Фустани За Жени Пролетни Заштеди Долга Ноќница, Женска Салонска Облека Џеб Со Кратки Ракави Пижама Макси Фустан
  • Новак

Фростлуинаи Летни Фустани За Жени Пролетни Заштеди Долга Ноќница, Женска Салонска Облека Џеб Со Кратки Ракави Пижама Макси Фустан

DEN 2.67

Женска Ноќница Краток Ракав Ноќница УлтраМека Целосна Должина Фустан За Спиење 95% Полисетер, 5% Спандек�