Патување Пешачење Сапун Носителот Лесно Чистење Сапун Бо За Кујна Мијалник Бања Темно Сива

Патување Пешачење Сапун Носителот Лесно Чистење Сапун Бо За Кујна Мијалник Бања Темно Сива

DEN 0.33

Достапност

Карактеристики : Држач За Сапун За Лепило За Бања : Монтирање На Ѕид со налепница, без дупчење и оштетување. Ослободете го просторот за шалтер со инсталирање на овој сад за сапун на ѕид.Чувајте Го Сапунот Сув : дупките за Одвод се дизајнирани да овозможат водата да тече надолу автоматски, одржувајќи го сапунот сув и проветрен. Збогум на влажен сапун, намалување на растот на бактериите и спречување на отпадот.Лесно За Чистење : садот за сапун може да се одвои и исчисти со вода. Удобен и едноставен за чистење. Што е најважно, помага и во одржување на шалтерот чист.Мултифункционални Апликации : нашиот сад за сапун за туширање е совршен за вашата бања, кујна, туш, перална или мејсон. Ќе изгледа одлично во секој дом!По-Услуга : секој проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдоброто решение во рок од 24 часа. Зошто да не пробате?Спецификации : Материјал : ABS+PPSize : 17.5*13.5*3.5 cm Notes : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Држач За сапун За Бања : Монтирање На Ѕид со налепница, без дупчење и оштетување. Ослободете го просторот за шалтер со инсталирање на овој сад за сапун на ѕид. Чувајте Го Сапунот Сув : дупките за Одвод се дизајнирани да овозможат водата да тече надолу автоматски, одржувајќи го сапунот сув и проветрен. Збогум на влажен сапун, намалување на растот на бактериите и спречување на отпадот. Лесно За Чистење : садот за сапун може да се одвои и исчисти со вода. Удобен и едноставен за чистење. Што е најважно, помага и во одржување на шалтерот чист. Мултифункционални Апликации : нашиот сад за сапун за туширање е совршен за вашата бања, кујна, туш, перална или мејсон. Ќе изгледа одлично во секој дом!. По-Услуга : ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со најдоброто решение во рок од 24 часа. Зошто да не пробате?.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Збор За Пребарување Загатка Крстозбор Игра За Деца Симпатична Мачка На Плажа Зграда Песок Замоци Бања Сет Туш Завеса Бања Крпа
  • Новак

Збор За Пребарување Загатка Крстозбор Игра За Деца Симпатична Мачка На Плажа Зграда Песок Замоци Бања Сет Туш Завеса Бања Крпа

DEN 303.84

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога..

Лето Маргаритка Цвет Поле Животната Средина Освежувачки Пасишта Раст Бања Во Собата Туш Завеса Бања Крпа Бања Килим Контура
  • Новак

Лето Маргаритка Цвет Поле Животната Средина Освежувачки Пасишта Раст Бања Во Собата Туш Завеса Бања Крпа Бања Килим Контура

DEN 183.84

Материјал : 1.Завеса За Туширање : Полиестерска Ткаенина 2.Мат и Килими : Фланелен Врв,Нелизгачка Подлога 3

Апстракт Акварел Насликани Четка Потези Шарени Вода Бранови Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот
  • Новак

Апстракт Акварел Насликани Четка Потези Шарени Вода Бранови Бања Килими Постави Бања Килим Контура Мат И Капакот На Тоалетот

DEN 1.33

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

Лабакиха Перфориран Диспензер За Сапун За Бања Сапунска Чинија Полица Монтирана На Ѕид Други Средства За Чистење Решетка За
  • Новак

Лабакиха Перфориран Диспензер За Сапун За Бања Сапунска Чинија Полица Монтирана На Ѕид Други Средства За Чистење Решетка За

DEN 302.08

1 ПАРЧЕ Перфориран Диспензер За Сапун Сад За Сапуница ѕиден Полицаопис : Чистењето на бањата е досадно, н