Поставете Часовник Механизам Сјај Во Темни Раце Кварц Часовник Замена Делови Часовник Комплет

Поставете Часовник Механизам Сјај Во Темни Раце Кварц Часовник Замена Делови Часовник Комплет

DEN 183.68

Достапност

Опис. Сјај во темниот часовник рацете се стилски функција на современи часовници. Рацете се третираат со посебен материјал кој им овозможува да ја апсорбираат светлината и да ја емитуваат во мракот. Изработен од пластичен материјал, лесен, но цврст, убав, сигурен и лесен за ПРАВЕЊЕ ѕиден часовник. . Карактеристики. - Боја : Светло Зелена. - Материјал : Пластика. - Големина : 13, 50Х1, 00Х0, 50см/5, 31Х0, 39Х0, 20ин. - Овие часовни мотори и раце се добри за поправка, замена или правење ѕиден часовник. - Добро изработен, цврст и сигурен, комплет за замена на механизмот обезбедува висока прецизност на времето. - Замените на механизмот на часовникот се цврсти и долготрајни, што ги прави практичен и ефикасен додаток НА часовникот САМ. - Механизмот на часовникот се одликува со точност на времето и стабилни перформанси во својот долг живот, убаво за поправка и замена. - Моторот на часовникот и рацете се применливи за вкрстен бод, тродимензионален вез, занаетчиски часовник, часовник без рамка итн. Овие часовни мотори и раце се добри за поправка, замена или правење ѕиден часовник. Добро изработен, цврст и сигурен, комплет за замена на механизмот обезбедува висока прецизност на времето. Замените на механизмот на часовникот се цврсти и долготрајни, што ги прави практичен и ефикасен додаток НА часовникот САМ. Механизмот на часовникот се одликува со точност на времето и стабилни перформанси во својот долг живот, убаво за поправка и замена. Часовникот мотор и рацете се применуваат за вкрстен бод, тродимензионален вез, занаетчиски часовник, часовник без рамка итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Класичен Часовник Занает Вметнете Часовници Движење Кварц Дијаметар Број За Дома САМ Занаети Мултифункционална Инсталација Дел
  • Новак

Класичен Часовник Занает Вметнете Часовници Движење Кварц Дијаметар Број За Дома САМ Занаети Мултифункционална Инсталација Дел

DEN 183.68

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Број на бирање : вметнувањето Кварцен часовник има облог