Време И Вистинско Лопатка Со Висока Осветленост Закривен Чешел За Боење На Забите, Чешел За Боење На Косата

Време И Вистинско Лопатка Со Висока Осветленост Закривен Чешел За Боење На Забите, Чешел За Боење На Косата

DEN 2.33

Достапност

Лопатка Со висока Осветленост Заоблен Чешел За Боење На Забите, Чешлање За Боење На Косата Карактеристики : Издржлива пластика : таблата за истакнување е изработена од пластичен материјал, кој е цврст и издржлив и може да се користи долго време.Закривени заби : таблата за истакнување прифаќа дизајн на закривен чешел, што е лесно да се поправи косата на место и може брзо да вишок коса.Табла за проширување : таблата за истакнување прифаќа дизајн на табла за проширување, со мазна и рамна површина и јасни рабови на косата од паѓање.Постојат различни табли за коса во боја за да ги задоволат вашите потреби за белило за коса, коса и нагласувања.Удобно држење : рачката на лопатката за мешање на бои е дизајнирана според раката, обезбедувајќи долготраен стисок без замор и удобно држење.Име на производ : лопатка со Висока осветленост заоблен чешел за боење на заби, комбнет тежина на Косата : 30gproduct големина : 17,6*9,5 cmprodackaging : Содржина На Пакет Во Кеси : 1x Заоблени заби за чешел за коса : таблата за истакнување прифаќа дизајн на закривен чешел, што е лесно да се поправи косата на место и може брзо да вишок коса. Табла за проширување : таблата за истакнување прифаќа дизајн на табла за проширување, со мазна и рамна површина и јасни рабови на косата од паѓање. Постојат различни табли за коса во боја за да ги задоволат вашите потреби за белило за коса, коса и нагласувања. Удобно држење : рачката на лопатката за мешање на бои е дизајнирана според раката, обезбедувајќи долготраен стисок без замор и удобно држење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Четка за коса За Мажи Комплет За Шминкање Чешел За Стилизирање На Коса Поставете чешел за Три Редови За Коса За Жени И Четкање
  • Новак

Четка за коса За Мажи Комплет За Шминкање Чешел За Стилизирање На Коса Поставете чешел за Три Редови За Коса За Жени И Четкање

DEN 1.67

Професионални берберски чешли : чешелот е изработен од материјал, против триење и отпорен на капки, со д�

Блузу Чешел За Коса Вметнете Афро Избор На Коса Чешел Вилушка Чешел Масло Масен Стил Четка За Коса Фризерски Додаток За Мажи
  • Новак

Блузу Чешел За Коса Вметнете Афро Избор На Коса Чешел Вилушка Чешел Масло Масен Стил Четка За Коса Фризерски Додаток За Мажи

DEN 0.67

Обликот на овој чешел е како вилушка, која може многу добро да ја четка косата, правејќи ја вашата коса п�

Продавница За Убавина Шарени Чешел За Боење Коса Стап За Еднократна Употреба Боја За Коса Боење Креда Чешел Алатки За Убавина
  • Новак

Продавница За Убавина Шарени Чешел За Боење Коса Стап За Еднократна Употреба Боја За Коса Боење Креда Чешел Алатки За Убавина

DEN 607.84

Шарени Коса Боење Чешел За Еднократна Употреба 6 Боја Стап Коса Боење Креда Чешел Карактеристики : посто

Метална Жица Чешли За Коса Додатоци За Стилизирање На Косата Чешли За Венчавки Метални Чешли За Коса Странични Чешли За Коса
  • Новак

Метална Жица Чешли За Коса Додатоци За Стилизирање На Косата Чешли За Венчавки Метални Чешли За Коса Странични Чешли За Коса

DEN 2.00

Нашите странични чешли за коса со мазна површина, нема да ја повредат косата и скалпот Свадбениот преве�