Поатрен Женски Секси Висок Градиент На Контраст На Градите Сплит Бикини Постави Еден Костим За Капење

Поатрен Женски Секси Висок Градиент На Контраст На Градите Сплит Бикини Постави Еден Костим За Капење

DEN 463.84

Достапност

Жени Дводелни комплети за печатење Пеперутки плус Големина Облека За Плажа Костим За Капење Бикининоте : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да се споредите Со Карактеристиките на големината : 1.Дизајн на растителни зелени лисја, секси и елегантна модна интеграција, длабок Дизајн На Вратот нагласува горди на телото, мек и удобен добар најлон2.Моден секси моден костим за капење, облечен во мистериозна фигура.3.Секој ден убава плажа, верувам дека ќе ви се допадне!Специфики На предметот Пол : Жени Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлонска Декорација : Должина На Облека Со Јазли : Редовен Тип На Шема : декорација На Мушка (лесно за паѓање) Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1сет Костими За Капење (Содржи Подлога за Градите) ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со size Size USUKEUBust Waist S483468-72cm/26.77"-28.35"68-72cm/26.77"-28.35"M6103672-76cm/28.35"-29.92"72-76cm/28.35"-29.92"L8123876-80cm/29.92"-31.50"76-80cm/29.92"-31.50"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 68-72cm/26.77"-28.35"Waist : 68-72cm/26.77"-28.35"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 72-76cm/28.35"-29.92"Waist : 72-76cm/28.35"-29.92"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 76-80cm/29.92"-31.50"Waist : 76-80cm/29.92"-31.50" Женски Секси Висок Градиент На Контраст На Градите Сплит Бикини Постави Едно Парче Костим за Капење. Женски Секси Бикини Костим За Капење. ●Костими За капење За Жени+ : Мека предна постава, удобна за носење за малку поддршка и обликување. уникатниот дизајн е посебен за вас направи да изгледате шармантно и секси. ®Прилика : за летни костими за капење/облека за плажа/крајбрежје/забава на плажа/спортови на плажа/одмор/одмор/сите 5918 сезони. Ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини за специфични мерења за да постигнете совршено вклопување.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат