Огледало за бања За Суета, Предводено Огледало За Суета Со Рамка, Ретровизор За Меморија За Шминка Што Може Да Се Допира, Водоотпорен За Магла и ИП, Ѕидно Огледало за

Огледало за бања За Суета, Предводено Огледало За Суета Со Рамка, Ретровизор За Меморија За Шминка Што Може Да Се Допира, Водоотпорен

DEN 2.67

Достапност

Од дневна светлина до топло жолто, затемнување на контролата на допир и осветленост, огледалото за суета на лер јасно го одразува секој детал на лицето.Уште се грижите дека огледалото во бањата е секогаш полно со магла и мора рачно да се исуши пред употреба?.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Курго Тру-Фит Паметен Темперамент, Ремен За Кучиња, Темперамент За Одење Миленичиња, Токи За Брзо Ослободување, Преден Д-Прстен
  • Новак

Курго Тру-Фит Паметен Темперамент, Ремен За Кучиња, Темперамент За Одење Миленичиња, Токи За Брзо Ослободување, Преден Д-Прстен

DEN 575.84

Еден од оригиналните дизајни На ремени Во Кургос, Паметниот Темперамент Tru Fit Со токи за брзо ослободува�