4-Ниво Држач За Шишиња За Вода Решетката За Складирање Галон

4-Ниво Држач За Шишиња За Вода Решетката За Складирање Галон

DEN 1.00

Достапност

Без разлика дали е за домашна, канцелариска или училница, тоа ќе ги одржува вашите шишиња уредни и организирани!Апликација многу е погоден за кујни, домови, канцеларии, соби за одмор, гаражи, ресторани, спортски сали, училници, дневни соби или други места и е погоден за кофи со капацитет од 5 gal.92 Фунти Големина На Пакетот : 108*36*9. ●Разумно Складирање : вертикалното уредување на складирањето може ефикасно да го подобри користењето на просторот, со што ќе заштедите многу простор за вас. Покрај тоа, заштитната шина и закривениот отвор што одговара на телото на шишето можат ефикасно да ја зголемат стабилноста на поставувањето на шишето.Спецификацијаматеријал : Јаглероден Челик, Хардвербојка : Црн Процес : Потребно Е Склопување На Бојата За Печење : Максимално Вкупно Оптоварување : 200 кг/440,92 фунти Применлива Големина На Шише Со Вода : 19l/5 Gal Number На Нивоа : 4 Тип На Монтирање : стил на монтирање На Подот : Модерна И Едноставна Прилагодлива Висина на Подлогата : 2cm/0,79 in Gross тежина : 5кг/ 11.2) Ставете ја решетката за шишиња со вода стои покрај ѕидот.02 Фунти Нето Тежина : 4.34 вклучен е пакет1 * 5 Литри Решетка За Шишиња Со Вода 1 * Ален Клуч4 * Подлошки За Стапала1 * Дијаграм За Инсталација (англиски + Кинески)Сите Додатоци За Инсталацијабелешки1. ●Голем Капацитет : четирите нивоа и двојните редови на решетката за шишиња со вода ви овозможуваат да складирате 8 шишиња од 5 гали одеднаш, така што не мора често да чекате за испорака на вода. Дизајнот со четири нивоа, двоен ред ви овозможува да складирате до осум шишиња со вода од 5 литри одеднаш, а слотот И шината Во Форма На Буквата У ви овозможуваат постабилно поставување.74 вопроизвод Големина : 64*33*105 цм/ 25. ●Висока Стабилност : 2 носечки шипки во средината на секое ниво и повеќе вкрстени шипки од двете страни можат ефикасно да ја подобрат стабилноста и носивоста(440,92 фунти) на производот.Ве молиме дозволете мала разлика во бојата предизвикана од светлото за снимање и грешката од 1-3 см поради рачно мерење и проверете дали не ви пречи пред да нарачате.Опис дали секогаш ви пречи просторот што го зафаќаат шишињата со вода? Нашата решетка за шишиња со вода од 5 литри ќе стави крај на проблемот со складирање шишиња.Овој производ не вклучува шишиња со вода. ●Склопување Во Ветре : Едноставна структура, комплетни делови за инсталација, детална илустрација за инсталација и инсталација поставена на подот овозможуваат брза и точна инсталација без дупки за дупчење. ●Хардверски Фирмвер : висококвалитетните хардверски сврзувачки елементи можат да го направат поврзувањето на држачот поцврсто и постабилно, со што ќе ви обезбедат повисоко ниво на безбедност.Ве молиме следете ја илустрацијата за инсталација строго за инсталација и употреба и обрнете внимание на безбедносните работи внатре.Мерки на претпазливост за да се обезбеди рамнотежа на решетката и да се зголеми нејзиниот работен век : 1) ставете ги целосните шишиња со вода на долниот слој на решетката и ставете ги празните шишиња со вода на горниот слој.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Микрофибер Со Животински Принт Пешкир За Плажа Без Песок-Брз Сув Лесен Пешкир За Капење - Патувачки Базен Пливање Жени Мажи
 • Новак

Микрофибер Со Животински Принт Пешкир За Плажа Без Песок-Брз Сув Лесен Пешкир За Капење - Патувачки Базен Пливање Жени Мажи

DEN 323.68

Нашите крпи за плажа се поголеми од традиционалните, обезбедувајќи доволно покриеност за сушење или ше�

Наука 24х36во
 • Новак

Наука 24х36во

DEN 2.67

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Женски Моден Комбинезон Облека Ремен За Играње Против Вратот Лабава Ромпер Со Џебови Женски Секојдневни Трендовски Панталони
 • Новак

Женски Моден Комбинезон Облека Ремен За Играње Против Вратот Лабава Ромпер Со Џебови Женски Секојдневни Трендовски Панталони

DEN 331.04

Големина : С Половината : 100см / 39,37" Колк : 115см / 45,28" Должина : 134см / 52,76" Големина : М Половината : 104см / 40,94" Ко

Shpwfbe Комбинезони За Жени Фармерки За Жени Обичен Резервоар Без Ракави Демин Бич Ремпери Со Копчиња Со Џебови Ромпери За Жени
 • Новак

Shpwfbe Комбинезони За Жени Фармерки За Жени Обичен Резервоар Без Ракави Демин Бич Ремпери Со Копчиња Со Џебови Ромпери За Жени

DEN 0.33

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Висока Температура Жица Градиент Боја Перика Две Бои Градиент Мал Бран Перика Девојки Перика Перика За Девојки Перика Хемиски
 • Новак

Висока Температура Жица Градиент Боја Перика Две Бои Градиент Мал Бран Перика Девојки Перика Перика За Девојки Перика Хемиски

DEN 271.84

Тежина : 90гр Материјал : висока температура жица Форма : мали бранови Без разлика дали може да биде обоен�

Кошули за ноќта на вештерките За Жени Fall Мода Женски Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатена Работна Облека Со Кратки Ракави
 • Новак

Кошули за ноќта на вештерките За Жени Fall Мода Женски Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатена Работна Облека Со Кратки Ракави

DEN 0.33

Женска Секојдневна Работна Облека За Ноќта на Вештерките Со Кратки Ракави со Двоен Џеб ве Молиме провер

Кискик Глас-активирани Блескав Ноќта на Вештерките Одење Труп Кукла, Реални Страшно Зомби Акција Фигура Играчка За Момчиња И
 • Новак

Кискик Глас-активирани Блескав Ноќта на Вештерките Одење Труп Кукла, Реални Страшно Зомби Акција Фигура Играчка За Момчиња И

DEN 1.33

Опис : Воведување На Куклата За Одење На Ноќта на Вештерките, совршен додаток на вашите плашливи украси �

Организатор За Долна Облека Складирање Бо Кабинети Фиоки Организатор Кошула Градник Чорапи Складирање Бо Плакар Облека Организатор
 • Новак

Организатор За Долна Облека Складирање Бо Кабинети Фиоки Организатор Кошула Градник Чорапи Складирање Бо Плакар Облека Организатор

DEN 319.84

Информации за производот Боја : Жолта, Црвен Материјал : неткаен+Пакет вклучува : 1 парчиња функција : Иде

Виворлд Деца Бебе Девојки Момчиња Паѓаат Облека Зелени Чудовиште Ромпери Крзнени Елеци Долги Панталони Божиќна Облека Костум
 • Новак

Виворлд Деца Бебе Девојки Момчиња Паѓаат Облека Зелени Чудовиште Ромпери Крзнени Елеци Долги Панталони Божиќна Облека Костум

DEN 2.33

Бебе Девојки и Момчиња Падне Облека Писмо за Печатење Екипажот Вратот Долг Ракав Rompers Зелена Крзнени Ел�

Кардиган За Жени Плус Големина Сноарин Мода Со Долги Ракави Секојдневен Принт Кардиган Топ Блуза Кардиган Палто Облека Џемпери
 • Новак

Кардиган За Жени Плус Големина Сноарин Мода Со Долги Ракави Секојдневен Принт Кардиган Топ Блуза Кардиган Палто Облека Џемпери

DEN 582.24

20" Рамо : 44.28" Големина : Л Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформа

Исчистете Ги Пластичните Штафелаи или Држачите За Плочи За Прикажување Слики или Други Предмети На Свадби, Украсување На Домот,
 • Новак

Исчистете Ги Пластичните Штафелаи или Држачите За Плочи За Прикажување Слики или Други Предмети На Свадби, Украсување На Домот,

DEN 1.67

Карактеристики : *10 парчиња Држач За Пластичен Дисплеј Држач За Штафелај Слика Фото Уметност Преклоплив