Arealer K989-R Пинови За К К К Скала RC Автомобил

Arealer K989-R Пинови За К К К Скала RC Автомобил

DEN 1.67

Достапност

Овој комплет За Пинови R е погоден За Автомобил K989 RC. Тоа е добра замена за навивачите НА РК. Неговите и издржливи перформанси можат да донесат многу тркачка радост. Тоа е и многу тесно за затегнување на капакот на рамката на телото на вашиот автомобил. Дефинитивно најдобар избор За Вашиот K989!. . Карактеристики : . 100% ново. Лесен за инсталирање и замена на стариот. Многу цврсто за затегнување на капакот на рамката на каросеријата на вашиот автомобил. Специјално погоден За автомобил K989 RC. Многу тежина и пренослив за носење. . Спецификации : . Име на брендот : . Име на предметот : Р Пин. Пин Тип : 12*0.7. Материјал : Метал. Погоден За : K969 K979 K999 K989 Rc Автомобил. Точка димензија : 12 * 0.7 * 0.7 мм / компјутери. Тежина на предметот : 1г. Информации за пакетот : . Големина на пакетот : 10 * 6 * 0.5 цм / 3.9 * 2.4 * 0.2 во. Тежина на пакетот : 8,5 g / 0,3 мл. Поли торба пакет. . Пакет листа : . 10 * K989 R Иглички 100% нови. Лесен за инсталирање и замена на стариот. Многу цврсто за затегнување на капакот на рамката на каросеријата на вашиот автомобил. Специјално погоден За автомобил K989 RC. Многу тежина и пренослив за носење.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Темакд Предучилишна Математичка Работна Книга Интересни Смешни Илустрации Чекор-по-чекор Инструкции Идентификувајте Броеви Собирање
  • Новак

Темакд Предучилишна Математичка Работна Книга Интересни Смешни Илустрации Чекор-по-чекор Инструкции Идентификувајте Броеви Собирање

DEN 2.67

Опис : нашата работна книга за математичка пракса е совршена за деца од предучилишна возраст Тоа ќе им п�

Диспензерот За Вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефект За Деца За Мали Деца
  • Новак

Диспензерот За Вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефект За Деца За Мали Деца

DEN 1.67

Диспензерот за вода, Отстранлив Диспензерот За Вода Играчка Во Облик На Животно Со Звук И Светлосен Ефе�

Деца Ветерница Меур Создателот Креативни Ветерница Меур Машина Играчка За Девојчиња И Момчиња Дува Меур Ветерница Меур Создателот
  • Новак

Деца Ветерница Меур Создателот Креативни Ветерница Меур Машина Играчка За Девојчиња И Момчиња Дува Меур Ветерница Меур Создателот

DEN 351.84

Список на делови : 1 x Машина За Меурчиња За Ветерница1 x Течен Шахта1 x Шише Со Вода Со Меурчиња Опис : [Уник�