Брноо Пердув Пенкало Во Собата, Непречено Пишуваат Пердув Пенкало И Мастило Во Собата За Пишување За Подарок

Брноо Пердув Пенкало Во Собата, Непречено Пишуваат Пердув Пенкало И Мастило Во Собата За Пишување За Подарок

DEN 207.84

Достапност

Функција : 1. Дизајнот на ретро‑врежан легура на легура, конкавниот конвексен тридимензионален модел е поелегантен, а раката се чувствува удобно.2. Користејќи фин нерѓосувачки челик, врвката е богата со еластичност, пишува непречено и удобно, потрајни и врежани со извонредни обрасци.3. Различни вредни пердуви се комбинираат со метални буриња со пенкало и врвки од нерѓосувачки челик за да станат ретро и елегантни алатки за пишување.4. Текстура на пердуви, мека и лесна за разделување, користете ги прстите нежно штипнете нагоре и исправете ја, можете да ја вратите.5. Идеален за цртање и општ ракопис, исто така е значаен подарок за празници, Божиќ, родендени и секоја ситуација.Спецификација : Тип На Ставка : Пердув Пенкало Сетматеријал : Пердув + Нерѓосувачки Челик + Оган Лак Восок + Махагонифункција : За Пакување Кутија За Подароци Со Пердуви, Погодно За Пишување, Исто Така Погодно за Парови, Старешини и Наставницирамна Нога 1-5мм : Погодна за Готска И италијанска Калиграфска Пракса и Создавање.Големина На Пакетот : Прибл. 32 х 23,8 х 4,9 см / 12,6 х 9,4 х 1,9 Список на пакувања : 1 х Пердув пенкало 3 Х Оган Лак Восок5 х Пенкало Грицки1 х печат1 х Празно Шише Со Мастило (Шише)1 х Мал Бел Восок1 х Лажица 1 х Хартија Забелешка : шишето со мастило не содржи мастило, тоа е празно шише со мастило. Различни вредни пердуви се комбинираат со метални буриња со пенкало и врвки од нерѓосувачки челик за да станат ретро и елегантни алатки за пишување. Текстура на пердуви, мека и лесна за разделување, користете ги прстите нежно штипнете нагоре и исправете ја, можете да ја вратите. Идеален за цртање и општ ракопис, исто така е значаен подарок за празници, Божиќ, родендени и секоја ситуација.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

YouMylove бебе девојки момчиња зимска топла снежна мечка уши со качулка со качулка надолу од палто ромпер затегната надворешна
  • Новак

YouMylove бебе девојки момчиња зимска топла снежна мечка уши со качулка со качулка надолу од палто ромпер затегната надворешна

DEN 316.64

Size : 66 Recommended Age : 03 Months Bust : 58cm / 22.8'' Sleeve : 24cm / 9.4'' Length : 55cm / 21.6'' Size : 73 Recommended Age : 36 Months Bust : 62cm / 24.4'' Sleeve : 27cm / 10.6 '' Д�