Предна Прошетка Дами Ремени Маскирна Печатење Елек Лажичка Вратот Мода Камизола Шпагети Ремен Вакти Маица

Предна Прошетка Дами Ремени Маскирна Печатење Елек Лажичка Вратот Мода Камизола Шпагети Ремен Вакти Маица

DEN 877.44

Достапност

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Камизола Блуза, Обична Топка За Вратот Тип На Шема : Маскирна Боја За Печатење : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 80% Полиестер 20% Спандекслегина : Половината должина На Деколте : Должина На Ракавот Со Лажичка : Сезона Без Ракави : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Карактеристики На Плажа : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Облеката е мека и удобна и дише.2. Натпревар : овој врат на резервоарот со топка е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со тело за прерамки за шпагети и маскирно печатење за секси.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек Без Ракави, Врв На Резервоарот Без Грб, Секси Маици, Тенок Маица За Одмор, Летна Блуза, Летна Кошула Со Прерамки, Основни Врвови. Материјал-80%Полиестер 20%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Елек За Вратот, Резервоар Без Ракави, Маскирна Печатена Маица, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Резервоар Совршен За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни. Стил - Женски Лето Камизола Елек Блузи, Слободно Време Тенок Одговара Маици, Без Ракави Дневна Маица. Класичен Гардероба Главен Резервоар Блузи. Материјал - Овие Женски Летни Резервоари Се Направени од 80%Полиестер 20%Спандекс. Ткаенината е Мека И Удобна, Лесна и Дише. Дизајн - Женски Летни Врвови, Секси Врат Од Лажичка, Без Ракави, Маскирно Печатење, Тенки Монтирани Кошули Без Ракави. Повод-Одличен За Летен Одмор На Отворено, Одмор на Плажа, Забава Со Виски Пиво, Пешачење, Кампување, Патување, Забава, Улица, Шопинг. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зунфео Летни Врвови За Жени-Печатени Пуловер Со Кратки Ракави Модни Секојдневни Врвови Вратот На Екипажот Велигденски Подароци
  • Новак

Зунфео Летни Врвови За Жени-Печатени Пуловер Со Кратки Ракави Модни Секојдневни Врвови Вратот На Екипажот Велигденски Подароци

DEN 367.84

Зунфео Летни Врвови За Жени Велигденски Подароци Модни Секојдневни Врвови Печатени Маици За Пуловер Н�

Диви Боби во октомври Носиме Розова Круна Американско Знаме Свесност За Рак На Дојка Жени Графички Маички Со Долги Ракави, Црни,
  • Новак

Диви Боби во октомври Носиме Розова Круна Американско Знаме Свесност За Рак На Дојка Жени Графички Маички Со Долги Ракави, Црни,

DEN 1.00

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М
  • Новак

Предна Прошетка Жени Среќен Божиќ Снегулка Печатење Маица V Вратот Дрво Печатени Врвови Плисирани Божиќ Маица Црвена Црна М

DEN 303.84

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елен Пе�