Ксинхуадш 45х Квадратни Перница Случај Фенер Месечината Печатени Меки Полиестер Праска Кожа Софа Кревет Декорација Перница Перница Покритие Партија Материјали

Ксинхуадш 45х Квадратни Перница Случај Фенер Месечината Печатени Меки Полиестер Праска Кожа Софа Кревет Декорација Перница Перница

DEN 367.84

Достапност

Опис : со дизајнот на скриениот патент, супер ви е лесно да ја наполните перницата во овој капак на перницата и да го смените капакот на перницата кога ќе се извалка. И може да ја заштити вашата перница од прашина и дамки.Печатена со извонредна шема на фенер и месечина, капакот на перницата може добро да ја украси вашата софа или кревет и да ви донесе силен празничен амбиент. Постојат повеќе стилови од кои можете да изберете.Изработен од материјал за кожа од праска, тој е мек, удобен за допир, може да се пере, без влакненца, без брчки, брз и издржлив.Должината на овој производ е 45 см, а ширината е 45 см. Таа е погодна за дневна соба, софа, спална соба, канцеларија, студентски дом, автомобил и така натаму.Име на предметот : Перница Материјал : Полиестерска Праска Кожакарактеристики : Удобна, Декоративна, Големина Што Може Да Се Пере Детали : Л : 45см/17.72", В : 45см/17.72 " (Прибл.) Забелешки : оваа навлака за перници е отпечатена од едната страна, додека другата страна е со еднобојна боја без печатење.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Навлака За Перница(Перницата Не Е Вклучена) со дизајнот на скриениот патент, супер е лесно да ја наполните перницата во овој капак на перницата и да го смените капакот на перницата кога ќе се извалка. И може да ја заштити вашата перница од прашина и дамки. Печатена со извонредна шема на фенер и месечина, капакот на перницата може добро да ја украси вашата софа или кревет и да ви донесе силен празничен амбиент. Постојат повеќе стилови од кои можете да изберете. Изработен од материјал за кожа од праска, тој е мек, удобен за допир, може да се пере, без влакненца, без брчки, брз и издржлив. Должината на овој производ е 45 см, а ширината е 45 см. Таа е погодна за дневна соба, софа, спална соба, канцеларија, студентски дом, автомобил и така натаму.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Студел индустрии високи пет рикање диносаурус Т-ре деца типографија графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност,
  • Новак

Студел индустрии високи пет рикање диносаурус Т-ре деца типографија графичка уметност бела врамена уметничка wallидна уметност,

DEN 1.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�