Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Виолетова Традиционална Област Килими, 8' 10'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Персиски Виолетова Традиционална Област Килими, 8' 10'

DEN 671.84

Достапност

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Алис Килими Хамилтон Преодни Цветни Затворен Простор Килим Морнарица 7'10 Круг Пејсли, Дојдете 8' Круг Дневна Соба, Спална Соба,
  • Новак

Алис Килими Хамилтон Преодни Цветни Затворен Простор Килим Морнарица 7'10 Круг Пејсли, Дојдете 8' Круг Дневна Соба, Спална Соба,

DEN 4148.80

Романтичен цветен дизајн област килим кој нуди неверојатен елемент во секоја соба Соодветно дополнува�