З Камаро Ѕиден Часовник, Осветлен

З Камаро Ѕиден Часовник, Осветлен

DEN 239.84

Достапност

1979 Z28 Камаро Ѕид Часовник, Осветлена е 14 инчен дијаметар позадинско осветлување часовник произведени под лиценца во САД. Времето на часовникот се напојува СО batt батерија. Цветното задно светло се напојува со прекинувач за вклучување/исклучување НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА на КАБЕЛОТ за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Задоволство загарантирано Од Моторната Книжарница. Нашите цени вклучуваат Бесплатен превозот во САД. Овој Ѕиден Часовник З28 Од 1979 Година, Осветлен е часовник со осветлено осветлување од 14 инчи произведен во Америка. Часовникот има антички, гроздобер изглед и чувство за тоа. Горди сме што им го нудиме овој висококвалитетен кварцен часовник на нашите клиенти на мотори. Часовникот е изграден со електронски осцилатор кој е регулиран со кварцен кристал за да се задржи точното време, користејќи една двојнаery батерија. СВЕТЛОТО задно светло е флуоресцентна кружна сијалица од 22 вати што може да се вклучи или исклучи со прекинувач на КАБЕЛОТ од 110 НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Дијаметарот на осветлениот часовник е 14 инчи. Лицето на часовникот е направено од висококвалитетен лексан оптички материјал за леќи отпорен на гребење кој нема да жолти или да избледи со текот на времето. За поставување на сликата на лицето на часовникот се користеше процес на печатење контролиран со ув компјутер, кој беше отсечен од рутер со ЦПУ. Задниот дел на часовникот е направен од супер издржлив пластичен материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Дизајнерската намера на овој часовник беше за квалитетот и долговечноста. Изграден е да трае и доаѓа со едногодишна гаранција од производителот. Каков кул часовник! Тоа ќе направи одличен додаток на вашата игра-соба, гаража, канцеларија или подрум. Спецификации На Карактеристиките на часовникот : мерки На Часовникот : дијаметар од 14 инчи. Часовник Лице : Квалитетни уметнички дела. Сијалица на часовникот : многу светла флуоресцентна кружна сијалица од 22 вати; лесна и ефтина за замена. Моќност на часовникот : Кварцниот часовник користи една batt батерија. Часовник Леќа : отпорен на гребење јасен Лексан надворешен објектив. Часовник Назад : Издржливи стомачни пластика. Часовник Светилка : 110 НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА кабел со прекинувач за вклучување/исклучување. Часовник Гаранција : ЕДНА ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ гаранција. ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД. НАШИТЕ ЦЕНИ ВКЛУЧУВААТ БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА Во КОНТИНЕНТАЛНА САД Во САД Е Направен Нов Часовник Со Осветлување. Задоволство загарантирано Од Моторната Книжарница. УПЦ : 610563203642 ТЕЖИНА (фунти) : 6 Производство Дел Број : ГМРЕ1306452.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хајхајуп Акрилна Декорација Ѕид 3д Налепници За Цвеќе Налепници Форма На Налепница Модерен Декор На Домот Момчињата Беа Знак
  • Новак

Хајхајуп Акрилна Декорација Ѕид 3д Налепници За Цвеќе Налепници Форма На Налепница Модерен Декор На Домот Момчињата Беа Знак

DEN 287.52

Акрилни Декорација Ѕид 3д Цвет Сам Налепници Налепница Форма Модерен Дом Декор Момчиња Беа Сигнализира

Руно Палта За Жени Плус Големина Fashion Зима Мода Патент Еднобојна Врвка Со Качулка Со Долги Ракави Јакна со Качулка на Клиренс
  • Новак

Руно Палта За Жени Плус Големина Fashion Зима Мода Патент Еднобојна Врвка Со Качулка Со Долги Ракави Јакна со Качулка на Клиренс

DEN 562.88

Руно Палта За Жени Плус Големина Fashion Зима Мода Патент Еднобојна Врвка Со Качулка Со Долги Ракави јакна �

Машки Атлетски Тенок Фит Шорцеви Денот На Независноста Шарени Знаме Печатење Еластична Половината Плажа Трчање Вежба Панталони
  • Новак

Машки Атлетски Тенок Фит Шорцеви Денот На Независноста Шарени Знаме Печатење Еластична Половината Плажа Трчање Вежба Панталони

DEN 319.20

Мажи Денот На Независноста Шарени Знаме Печатење Шорцеви Еластична Половината Плажа Панталоникаракте�

Бебе Палто Новороденче Девојче Со Качулка Јагнешко Кашмир Цврсти Долги Ракави Задебелени Топли Зимски Обложени Јакна Портокал
  • Новак

Бебе Палто Новороденче Девојче Со Качулка Јагнешко Кашмир Цврсти Долги Ракави Задебелени Топли Зимски Обложени Јакна Портокал

DEN 194.08

Моден дизајн, Нов, висок квалитет!Материјал : Ploystermain Боја : Како Што Покажува Сликата Стилскиот и модниот

Да Се Намали Душеци Тепих Кујна Мат Бања Мат Дома Нечистотија отпорни Не-лизга Вратата Мат Тепих Сечење Ходникот Влезната Врата
  • Новак

Да Се Намали Душеци Тепих Кујна Мат Бања Мат Дома Нечистотија отпорни Не-лизга Вратата Мат Тепих Сечење Ходникот Влезната Врата

DEN 2.33

Име НА ПРОИЗВОДОТМОЖЕ Да Се Исечат Душеци Тепих Кујна Мат Бања Мат Дома Нечистотија отпорни Нелизгачки

Ниуер Жени Две Облека Краток Ракав Дуксери Екипажот Вратот Џогер Постави Широк Нога Панталони Салон Поставува Еднобојна Виолетова
  • Новак

Ниуер Жени Две Облека Краток Ракав Дуксери Екипажот Вратот Џогер Постави Широк Нога Панталони Салон Поставува Еднобојна Виолетова

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Цврста Бој�

Излупете И Залепете Паста Од Керамички Плочки ПАСТА ОД Керамички Плочки САМОСТОЈНО Водоотпорна Самолеплива Налепница За Ѕид
  • Новак

Излупете И Залепете Паста Од Керамички Плочки ПАСТА ОД Керамички Плочки САМОСТОЈНО Водоотпорна Самолеплива Налепница За Ѕид

DEN 0.33

10 парчиња Излупете И Залепете Паста од Керамички Плочки ПАСТА ОД Керамички Плочки САМОЛЕПЛИВА Ѕидна На�