Блескави Колекција 0. Карат 14к Камен Принцеза Дијамант Дами Невестински Прстен Ангажман КТ, Бело Злато, Големина 8.5

Блескави Колекција 0. Карат 14к Камен Принцеза Дијамант Дами Невестински Прстен Ангажман КТ, Бело Злато, Големина 8.5

DEN 11080.80

Достапност

Оваа прекрасна дијамант ангажман Невестински Прстен 0.50 кт бели дијаманти во 3-камен-поставување. Сите дијаманти се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. СКУ # КС446 други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат