Природен Гранат И Дијамантски Три Камен Прстен За Жени, Девојчиња Во 14к Големина На Жолто Злато -, подарок За Накит од роден Камен во јануари За Нејзината Свадба, Год

Природен Гранат И Дијамантски Три Камен Прстен За Жени, Девојчиња Во 14к Големина На Жолто Злато -, подарок За Накит од роден

DEN 2.67

Достапност

Прикажувајќи прекрасна лоза и лист во 14к жолто злато, овој гранат прстен предизвикува атмосфера инспирирана од природата. Дијамантите што се кријат на интензивниот црвен скапоцен камен и на извртеното стебло му даваат брилијантен ефект на овој прстен. Гранат е Роден Камен за месец јануари и традиционален подарок за скапоцени камења за 2, 15 и 29 годишнини од бракот. Сите наши предмети се спакувани со грижа во привлечни кутии со кадифен ентериер. Украсен со квалитетен Гранат од 0,6 Карати и Дијамант од 0,198 Карати. 14к Жолто Злато Достапно во различни големини помеѓу големината 3 до 13. Совршен прстен за жени од сите возрасти. Прави одличен подарок за накит за роденден, годишнина, свадба, свршувачка и други посебни моменти. Секое Парче Накит Од Ангара доаѓа со сертификат за автентичност. Овој сертификат ќе биде или вклучен во вашиот пакет или ќе ви биде испратен по е-пошта. Сите наши предмети се спакувани со грижа во привлечни кутии со кадифен ентериер. Продолжен Одмор Се Враќа : Ако не сте 100% задоволни со вашето купување, можете да го вратите за целосна наплата или размена. Покрај нашата стандардна 30-дневна политика за враќање, сите артикли купени помеѓу 1 Октомври 2023 година и 31 Декември 2023 година, имаат право на продолжени приноси до 31 Јануари 2024 година.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

18 18 Едноставно тренерски трик на Ноќта на вештерките или третирајте ги точките со полиестерска акцент перница, орхидеја Количина
  • Новак

18 18 Едноставно тренерски трик на Ноќта на вештерките или третирајте ги точките со полиестерска акцент перница, орхидеја Количина

DEN 0.67

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply D

Кукокпе Деца Зимски Палта Со Качулка Лесен Пуфер Обложена Јакна Мечка Дуксери Водоотпорна Памучна Надворешна Облека За Бебиња
  • Новак

Кукокпе Деца Зимски Палта Со Качулка Лесен Пуфер Обложена Јакна Мечка Дуксери Водоотпорна Памучна Надворешна Облека За Бебиња

DEN 2.00

Мода Детско Палто Момчиња Девојчиња Дебел Капут Обложена Зимска Јакна Облека Надолна Јакнатамоден диз�

Студените индустрии се разликуваат сини китови морски животни меурчиња Финки врамени wallидни уметности, 14, дизајн од Елизабет
  • Новак

Студените индустрии се разликуваат сини китови морски животни меурчиња Финки врамени wallидни уметности, 14, дизајн од Елизабет

DEN 1.33

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност