Титаниум Мотор Комплет Каваски Нинџа Прирабница Тој

Титаниум Мотор Комплет Каваски Нинџа Прирабница Тој

DEN 735.84

Достапност

Титаниум Страничен Мотор Опфаќа комплет За Завртки. Продаден овде во нашиот дизајн На Шестоаголна Глава со Прирабници, овој уникатен стил на глава не само што дава фантастичен добар изглед, туку обезбедува и функционален елемент бидејќи основата за миење го шири товарот. Овој комплет ќе ги вклучува сите завртки потребни за замена на завртките во страничните обвивки на моторот за; - капаци на спојката - куќиште на пумпата за вода - капак на алтернаторот - капаци за запчаници(каде што е применливо)Произведени ОД 6АЛ-4В (Одделение 5) Титаниум кој нуди фантастична отпорност на корозија и издржливост. Тие се обработуваат со валани навои за да дадат дополнителна цврстина. Совршена надградба од ' рѓосани оригинали.Отстранете една завртка одеднаш и заменете Ја Со Про-Завртка со идентична должина. Исто така вклучени во комплетот : - Бакарна Кесичка За Маснотии - Релевантни ален клучеви - Налепница За Налепници Со Про-Завртки ве Молиме запомнете : - некои списоци со комплети може да прикажуваат генерички фотографии од комплетот и можеби нема да го покажат точниот испорачан комплет. - Упатства предвидени за поставки за вртежен моментститаниумот е достапен и во црно, што не само што изгледа одлично, туку има и други придобивки.Оваа прекрасна долготрајна црна завршница произлегува од примена На Јаглероден Слој Сличен На Дијамант (DLC) ова дава врвна цврстина и отпорност на корозија обезбедена од нано композитен слој, што драматично го зголемува животниот век на прицврстувачот и помага да се спречи жолчката. Со нивно вклучување уште од самиот почеток, вкупните трошоци на системот може да се одржат на ниво или дури може да се намалат.Достапен е и Во сина, Златна и Виолетова Магла елоксиран Титаниум. Ве молиме имајте предвид дека Нашиот Обоен Титаниум не е идентичен со нашиот алуминиумски опсег.Овој производ одговара на следниве модели на возила : Кавасаки : Нинџа 400 : 2018, Кавасаки : Нинџа 400 : 2019, Кавасаки : Нинџа 400 : 2020, Кавасаки : Нинџа 400 : 2022 Комплети За Мотори / Делови.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Врвови На Вратот На Екипажот За Новороденчиња + Шорцеви Симпатична Облека За Забави Костум Со Долги Ракави Лабави Домашни Облеки
  • Новак

Врвови На Вратот На Екипажот За Новороденчиња + Шорцеви Симпатична Облека За Забави Костум Со Долги Ракави Лабави Домашни Облеки

DEN 0.67

Опис : Пол : Деца,Бебе,Момчиња,Мало Дете, Новороденче : Комплет Панталони За Бебиња, Комплети Облека, 2 Пар�

Женски Лабави Комбинезони Со Лигавчиња Со Еднобојни Широки Товарни Комбинезони Ромпер Панталони Со Џебови Летна Улична Облека
  • Новак

Женски Лабави Комбинезони Со Лигавчиња Со Еднобојни Широки Товарни Комбинезони Ромпер Панталони Со Џебови Летна Улична Облека

DEN 2.00

Женски Лабави Комбинезони Со Лигавчиња Со Еднобојни Широки Товарни Комбинезони Ромпер Панталони Со Џе�