Девојки Елка Висат Обетки Фестивал Стил Цртан Филм Снешко Накит За Пријател Семејство Соседи Подарок 4#

Девојки Елка Висат Обетки Фестивал Стил Цртан Филм Снешко Накит За Пријател Семејство Соседи Подарок 4

DEN 3.33

Достапност

Карактеристики : 1. Квалитетни Материјали : Обетките За Новогодишна елка и снешко се изработени од квалитетен акрилен материјал, без олово и никел, хипоалергични и тестирани, така што не мора да се грижите за иритација и осип на кожата.2.Процес : исклучителниот процес може ефикасно да спречи избледување на производот и да го зголеми сјајот и отпорноста на абење на производот.3. Еколошки Дизајн : материјалите за заштита на Животната средина можат да го поминат тестирањето На Европските и Американските земји. Обетките се дизајнирани да бидат лесни за отстранување и фиксирање, стабилни долго време без да ги повредат ушите.4. Повеќеприлика : обетките со Капки се погодни за различни прилики, романот дизајн и извонредната изработка покажуваат елегантен и убав темперамент, без разлика дали е формален или секојдневен, ќе ви додадат шарм и ќе го привлечат вниманието на сите, тој е совршен накит За Божиќ.5. Услуга по продажба : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не веднаш и ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро. Спецификации : Материјали : Акрилна Тежина : 8-12гард : женска забелешка : Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаква Од Сликата Издржливи Материјали : Божиќните елементи обетки се изработени од квалитетен акрилен материјал, се без олово и никел, хипоалергични и тестирани за да не мора да се грижите за иритација и осип на кожата. Прецизна Изработка : исклучителниот процес може ефикасно да спречи избледување на производот и да ја зголеми отпорноста на сјај и триење на производот. Еколошки : еколошки материјали можат Да бидат тестирани Од Европски и Американски земји. Обетките се дизајнирани за лесно отстранување и фиксирање и се стабилни долго време без да ги повредат ушите. Повеќеприлика : обетките со Капки се погодни за различни прилики, романот дизајн и извонредната изработка покажуваат елегантен и убав темперамент, без разлика дали е формален или секојдневен, ќе ви додадат шарм и ќе го привлечат вниманието на сите, тој е совршен накит За Божиќ. Услуги на клиентите : ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не токму сега, ние ќе ви помогнеме да решите што е можно поскоро.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Божиќни Подароци Се Занимава Со Денови, Обетки За Денот На Јовати Свети Патрик Ирски Шамрок Зелена Детелина Солза Фау Кожа Висат
  • Новак

Божиќни Подароци Се Занимава Со Денови, Обетки За Денот На Јовати Свети Патрик Ирски Шамрок Зелена Детелина Солза Фау Кожа Висат

DEN 0.67

Денот На жените Мода УЛ Патрик Зелена Капка Облик Печатење Обетки Уво Студсезона : Пролет Лето Aut Пол : Же

Јапонски И Корејски Зимски Обетки Со Топчиња За Коса Капка Масло Симпатична Мечка Приврзок Пентагонална Ѕвезда Сребрени Иглички
  • Новак

Јапонски И Корејски Зимски Обетки Со Топчиња За Коса Капка Масло Симпатична Мечка Приврзок Пентагонална Ѕвезда Сребрени Иглички

DEN 1.67

Тип : обетка Материјал : Легура Боја : како што покажуваат Големина : 7 х2 9 см / 2,76 х1, 14 инчи што добивате : 1