Сехао Торта Мувла Велигденски Колачиња Секачи Морков Јајца Зајаче Зајак Пиле Форми Нерѓосувачки Челик Калапи Дома И Градина А

Сехао Торта Мувла Велигденски Колачиња Секачи Морков Јајца Зајаче Зајак Пиле Форми Нерѓосувачки Челик Калапи Дома И Градина

DEN 175.84

Достапност

Велигденски Секачи За Колачиња Морков Јајца Зајаче Зајак Пиле Форми Калапи Од Нерѓосувачки Челик??Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.СЕКАЧИ ЗА КОЛАЧИЊА ВО ФОРМА НА ВЕЛИГДЕН-6 различни форми секачи со велигденска тема : јајца, секач во форма на пиле, форми на лице од зајаче и зајаче од морков по ваш избор безбедна храна : Изградена од цврст нерѓосувачки челик, без ' рѓосани проблеми, можете да ја користите со сигурност за сечење, калапи и украсување забавни форми на епови за секој празник, забава или настан.Безбеден ЗА УПОТРЕБА : Без остри рабови на врвот, прстите ќе бидат сигурни додека го притискате тестото. Лесно се чисти со топла вода и сапун, исушете ги пред чување.ЛЕСНО ПЕЧЕЊЕ : Измерени околу 3 инчи, тие можат широко да се користат за сечење или обликување на 6 различни слатки форми лесно.Смешни форми ќе бидат одлични кујнски калапи за пекари за вас или за децата.Опис : Големина : како што е прикажано Материјал : нерѓосувачки челик забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см и проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Ве молиме разберете го тоапоради различните позиции на сликите, боите може да имаат хроматикаберации. Пакетот вклучува : 1 компјутер машина За колачиња Сехао Мувла За Торта Велигденски Секачи За Колачиња Морков Јајца Зајаче Зајак Пиле Форми Калапи Од Нерѓосувачки Челик Дома И Градина А. ќе добиете 1 компјутер мувла. Изработен е Од Удобни материјали, без никаква штета на вашата кожа. Костум За Секојдневна употреба, Училиште, Одмор, Работа, Клуб, Забава, Улица, одлично За Канцеларија или На Отворено. За вашите потреби,ќе се заљубите во производот. Погоден и за возрасни мажи и за жени за употреба. Деликатен подарок : производот може да се даде како подарок на вашите семејства или пријатели на 4 јули, Денот На Мајките, Денот На Татковците, Свадбите, роденденските забави, матурските забави, прославите, годишнините,Божиќ, Велигден, Денот на Вљубените,Bенската Забава, Невестинскиот Туш, Денот На Мајката, Денот На Независноста, Денот на Свети Патрик итн.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Машки Маици Печатени Со Пруги Вртење Надолу Јака Кратки Ракави Врвови Летна Плажа Кубанско Копче Теретана Спортска Дневна Облека
  • Новак

Машки Маици Печатени Со Пруги Вртење Надолу Јака Кратки Ракави Врвови Летна Плажа Кубанско Копче Теретана Спортска Дневна Облека

DEN 0.67

Големина : М САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 45см / 17.72" Ракав : 19см / 7.48" Должина : 67см / 26.38" Големина : Л САД

Јаноме Лесна За Употреба Машина за Шиење Со Алуминиумска Внатрешна Рамка, Автоматски Навој За Игла, Шевови, Дупка За Копчиња
  • Новак

Јаноме Лесна За Употреба Машина за Шиење Со Алуминиумска Внатрешна Рамка, Автоматски Навој За Игла, Шевови, Дупка За Копчиња

DEN 591.84

Само основите! Машината За шиење Јаном 41012 е одлична машина за некој што штотуку започнува, или кој сака �

Те Сакам - Облик На Срце Дрво Силуета Цртање Уметност Декор Декорација Дизајн Винил Ѕид Уметност Ѕид Налепница Ѕид Налепница
  • Новак

Те Сакам - Облик На Срце Дрво Силуета Цртање Уметност Декор Декорација Дизајн Винил Ѕид Уметност Ѕид Налепница Ѕид Налепница

DEN 167.84

➽Бидете Различни Винилните Налепници се најновиот тренд што ги зафаќа домаќинствата низ Соединетите �

Бебе Заби Играчка Контрола Заби Играчка Бебе Контрола Заби Играчка Бебе Заби Играчка Храна Одделение Силиконски Тв Контрола
  • Новак

Бебе Заби Играчка Контрола Заби Играчка Бебе Контрола Заби Играчка Бебе Заби Играчка Храна Одделение Силиконски Тв Контрола

DEN 201.44

бебешки заби контрола на играчки за заби контрола на заби играчка за заби играчка За Заби За Бебиња Игра