Финелилов Вграден Фустан Жена Полуформални Фустани А-Линија Кратки Ракави Цветни Црни Л

Финелилов Вграден Фустан Жена Полуформални Фустани А-Линија Кратки Ракави Цветни Црни Л

DEN 2.67

Достапност

Модни Жени Лето Секојдневен Плисиран Завој Со В-Врат Цветен Печатен Фустан Од Камис Модни Жени Летен Лежерен Плисиран Завој Со В-Врат Цветен Печатен Фустан Од Камис Карактеристики : 1.Карактеристики : Печатење, V-Вратот, Секси Облека, Стилски и моден дизајн, секојдневен Фустан. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина. 3.Дизајнот на печатење го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Лето : Жени, Девојкакога : Партиматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Цветна Јака : В-Декстил : Мода Должина : Должина На Кратки Ракави : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Невестински Туш Невеста Обична Ѕвезда 2023 Женска Велигденска Црква Кралска 1960 Тите Краток Миди Широк Пад На Половината Бохо Со Ракави Ангажман Златна Деверуша Гроздобер Лизгање Свила Женски Свадба Гостин Фуксија Портокал Весник Завиткајте Маслиново Испакнатина Пријателска Пеперутка 2627 Крстарење Иридентен Пастелен Појас Удобно. Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58 "Должина : 92см/36.22" Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16 "Должина : 93см/36.61" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Должина : 95см/37.40" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 114см/44.88 "Должина : 96см/37.80" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Должина : 98см/38.58". Дозвола За Топли Фустани : . https : //www./Ип/Финелилав-Лето-Фустан-Сонце-Фустан-Екипаж-Врат-Краток Ракав-Печатен-Бел-ХЛ/1655240031.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг
  • Новак

иопко Женски Секојдневен Фустан макси фустан за жени Женски Чиста Боја V-Вратот Краток Ракав Чипка Тенок Тело Завиткајте Долг

DEN 335.68

Потсетете : ве Молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини што ја дадовме, проверете ја пред да

Црни Коктел Фустани Жени Мода Плетени Долги Ракави V Вратот Секси Колк Заврши Топол Џемпер Фустан Леопард Фустан Со Прерамки
  • Новак

Црни Коктел Фустани Жени Мода Плетени Долги Ракави V Вратот Секси Колк Заврши Топол Џемпер Фустан Леопард Фустан Со Прерамки

DEN 2.33

Име На Брендот : Hot6sl.47 " Должина : 89cm / 35.88 "Должина : 86см / 33.● Забрзана Испорака : 23 Дена.Женски Цветни Печат�

Женски Комбинезони Облечени Секојдневни Ремени За Шпагети V Вратот Преголем Широк Комбинезон За Нозе Двослоен Рафтен Раб Краток
  • Новак

Женски Комбинезони Облечени Секојдневни Ремени За Шпагети V Вратот Преголем Широк Комбинезон За Нозе Двослоен Рафтен Раб Краток

DEN 1.67

костум за тело со шорцеви,тело одговара на женска облека,тело одговара на женска облека ромпер,тело одг�

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна
  • Новак

Обични фустани за жени трендовски цврста боја долга ракав руфла кратка а-линија Флеј фустан вратоврска половината Елегантна

DEN 383.84

Табела на големини : Големина : S BUST : 8095 CM / 31.5037.40 '' Sleeve : 60cm / 23.62 '' половината : 5080cm / 19.6931.50 '' Должина : 83cm / 32.68