4 Комплет За Окови За Закачалки За Спуштање На Задната Капка за 1980 Година-Форд Ф 2вд Црн

4 Комплет За Окови За Закачалки За Спуштање На Задната Капка за 1980 Година-Форд Ф 2вд Црн

DEN 1199.84

Достапност

НИКСФЕЈС е динамичен бренд, млада компанија. Обрнете внимание на корисничкото искуство, слушајте го гласот на купувачите и континуирано надградувајте и подобрувајте ги производите за подобро задоволување на потребите на клиентите. Ако имате подобра идеја за производот што го користите, ве молиме. кажете ни и дефинитивно ќе се обидеме да ви помогнеме да го реализирате. Се надевам дека ќе можеме да соработуваме повеќе во иднина. Услуги на клиентите : Ако не ја добиете вашата ставка или не добиете погрешна ставка ,ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе организираме целосна наплата или препраќање .(Избор На Купувачот).Ако имате какви било прашања.ве молиме испратете ни е-пошта и ние ќе одговориме за 24 часа што е можно поскоро.И ние ќе ги решиме проблемите за вас. Испорака И Испорака : Нарачката ќе биде испорачана во рок од 1-3 дена откако ќе ја добиеме нарачката (потврдувајќи плаќање)ве Молиме потврдете дека вашата нарачка е исправна.Нарачката и пратката не можат да бидат откажани или повлечени. Политика за враќање : ве Молиме контактирајте со нас за 14 дена ако предметот што го добивате е оштетен или погрешен. Функција : Должината На Падот е 4" заден дел.И бараат само 4х2 2вд модел. Спуштете го возилото без да ја жртвувате удобноста.Го подобрува управувањето и управувањето со вашиот камион. Материјал : Комплетот За Окови за Спуштање На Задната Капка е изработен од висококвалитетен 3/16" дебел челик,прецизно ласерско сечење.Површината е црна прашкаста обвивка со висока јачина и издржливост.'Рѓа и отпорни на корозија.100% фабрички тестирани и издржливи. Опрема : Комплет За Окови За Спуштање На Задната Капка погоден за 1980-1996 форд Ф150 2 WD. Пакет : 2x 1.5"/2" Прилагодливи Капка Во Прав Обложени Челични Окови,2x 2" Капка Во Прав Обложени Челик Лист Пролет Закачалка,збир на завртки. Инсталирајте : Лесна инсталација.Обезбедете ги потребните делови за инсталација, едноставни и удобни.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Дозвола Ноќници За Жени Кратки Ракави Кошула За Спиење V Вратот Облека За Спиење Удобна Плус Големина Секојдневна Дневна Облека
  • Новак

Дозвола Ноќници За Жени Кратки Ракави Кошула За Спиење V Вратот Облека За Спиење Удобна Плус Големина Секојдневна Дневна Облека

DEN 1.00

краток опис не е достапен querior QUALITY : 95% полиестер Кожатапријателски и влага фитил Ултра мека и удобна кош