Сет Дизајн Акрилик Клуч Картичка Држач Ремен Клип Ролна Проект Значка Повлекува-Посочи Сијамски Поспани Кафеави Таби Мачки

Сет Дизајн Акрилик Клуч Картичка Држач Ремен Клип Ролна Проект Значка Повлекува-Посочи Сијамски Поспани Кафеави Таби Мачки

DEN 0.67

Достапност

Карактеристики : . Изработени од квалитетен акрилен материјал со стилски еднострани отпечатоци, декоративните макари за држачи за значки со алигаторски вртливи клипови се лесни, стигнале, издржливи и модерни и можат да се користат долго време.Цврстиот вртлив клип за алигатор на задната страна е удобен и лесен за прицврстување на облека, униформи, кошули, џебови, ремени и каде било како што сакате.Вашата значка може лесно да се повлече или повлече со кабелот што може да се повлече.Пластичната лента за прицврстување е доволно издржлива за безбедно да ги спречи ВАШИТЕD карти, картички за имиња или значки да паднат од вашата униформа или clothes.It лесен за инсталирање или отстранување без никаква штета.Нашите стилски еднострани дизајни и живописни бои ќе ви овозможат одличен украс и уникатен моден стил.Широк спектар на нашите уникатни, различни модели се достапни за вашиот избор.Направете го тоа како идеален подарок за вашите пријатели, колеги, семејства и сакана личност на специјални празници. Материјал : Изработен од висококвалитетна и еколошка акрилна пластика. Пакетот вклучува : Поставете 2 парчиња Ролна За Носител на Значка за ПОВЛЕКУВАЊЕ НА ЛИЧНА КАРТА.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Транспарентни Налепници За Налепници На Стетоскоп Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп Телефон
  • Новак

Транспарентни Налепници За Налепници На Стетоскоп Премиум Водоотпорни Налепници За Винил Налепници За Додаток За Лаптоп Телефон

DEN 151.84

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО На КЛИЕНТИТЕ Испорака : Доцните нарачки (над 48 часа од датумот на испорака п�

Бејзбол Резервоар Врвот За Жени Леопард Печатење Без Ракави Љубов Графички Тренингот Блуза Блузи Повик Лето Ками Кошула Елек
  • Новак

Бејзбол Резервоар Врвот За Жени Леопард Печатење Без Ракави Љубов Графички Тренингот Блуза Блузи Повик Лето Ками Кошула Елек

DEN 223.36

Модни Жени Обични Екипажот Писмо Печатење Кратки Ракави Маица Елек Блуза Блуза Карактеристики : 1.It изра

Џиколилили Женски Ноќта На Вештерките Блузи Дами Мода Ноќта На Вештерките Смешни Мачка Пајакот Печатење Градиент Боја Круг Вратот
  • Новак

Џиколилили Женски Ноќта На Вештерките Блузи Дами Мода Ноќта На Вештерките Смешни Мачка Пајакот Печатење Градиент Боја Круг Вратот

DEN 358.40

Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Удобна и дише ткаенина за бремена жена со висок квалитет, ќе ви б

Сакаш Две Девојчиња Облека Девојчиња Момчиња Памук Виножито Есенски Крпеница Панталони Со Долги Ракави Облека За Спиење Комплет
  • Новак

Сакаш Две Девојчиња Облека Девојчиња Момчиња Памук Виножито Есенски Крпеница Панталони Со Долги Ракави Облека За Спиење Комплет

DEN 231.36

Големина : 70 Препорачана Возраст : 06 Месеци Биста : 54см / 21.26" Должина На Облека : 31см / 12.20" Должина На Пантал