Заменски заменски заграда за браник компатибилен за 1999 година- Toyota 4Runner Заден, десен патник

Заменски заменски заграда за браник компатибилен за 1999 година- Toyota 4Runner Заден, десен патник

DEN 0.33

Достапност

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Quantity : Sold individually Notes : Bumper Protector Replaces Partslink Number : TO1167108 Replaces OE Number : 5204535010 Interchange Part Number : 5204535010, TO1167108 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty REPLACEMENT BUMPER BRACKET If your car's been in a collision, you may need new bumper brackets За да го обезбедите вашиот браник на место. Замените за замена на браникот нудат прифатливо решение за да ви помогнат да ја завршите работата како што треба. Секоја заграда е направена на истите спецификации како оригиналните загради на вашето возило за загарантирано совршено вклопување и инсталација без проблеми. Оригинална држач за браник. HELPS Вратете го вашето возило во како нова состојба. Не може да се изгради со висококвалитетни материјали за да се обезбеди долг животен век. Произведено користејќи ги истите процеси како оригиналот, обезбедувајќи одлична вклопување и квалитетно завршување. Го заменува бројот на ОЕ : 5204535010. Заменува број на делови : TO1167108. Број на размена на дел : 5204535010, TO1167108. Fits Select : 2002 Toyota 4 Runner Badlands 1999-2001 Toyota 4 Runner SR5 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Компатибилен заграден заграда за замена на браник за заменски заден дел од 2011 година- СПОРТСКИОТ СПОРТ, левата страна на возачот,
  • Новак

Компатибилен заграден заграда за замена на браник за заменски заден дел од 2011 година- СПОРТСКИОТ СПОРТ, левата страна на возачот,

DEN 871.84

Специфично на производи : Директно Fit Quantity : Продадени индивидуално, делови за делови : KI1166100 REPLACES OE Број :