Sandra Magsamen персонализирана wallидна уметност на слонови на слонови, 16 16

Sandra Magsamen персонализирана wallидна уметност на слонови на слонови, 16 16

DEN 443.04

Достапност

Додадете поп боја и специјално чувство во омилената соба на девојчето со оваа sandraидна уметност на слонови на слонови Сандра Магсамен. Конструиран е од цврсто и издржливо платно што се протега над рамка од дрво. Оваа wallидна уметност со розови платно може да се персонализира со име до девет карактери и има kindубезна изјава, „Те сакаме тон. Неколку срца во различни бои се исто така прикажани на позадината. Доаѓа подготвено да се обеси за дополнителна погодност. Сандра Магсамен персонализирана елфан платно wallидна уметност, 16 „x 16“, розова : платно се протегаше над дрвена рамка. „Те сакам тон“ сентимент. Додадете малку талент во собата на вашето дете. Персонализирајте со име до 9 карактери. Персонализираната платна wallидна уметност, 16 "x 16" доаѓа подготвени да висат. Прашања за потсетување на производи? Предмети што се дел од отповикување се отстранети од Веб -страницата и веќе не се достапни за купување. Овие артикли вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено до адресата дадена во моментот на купување. Комплетни информации за потсетување, одете на.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат