А1HC гума и монограмирана матна врата за влезната врата, 24х39, анти-пролеано третирано издржливо доормат за влез на отворено, тешка должност, низок профил лесен за чис

А1HC гума и монограмирана матна врата за влезната врата, 24х39, анти-пролеано третирано издржливо доормат за влез на отворено,

DEN 3.33

Достапност

Како и сите наши душеци на вратите, нашата монограмирана матна врата од коко е исто толку издржлив колку што е убаво. Рачно изработен од 100% Coir, природен материјал познат по својата моќ на стружење и отпорност на елементите. Боите ги заситуваат влакната за живописна боја. Наведете монограм со единечна буква за совршен допир за завршна обработка или уживајте во класичниот граничен мотив. Го одржува вашиот кат чист кога ќе го украсите влегувањето со овој современ дом, кој вклучува цврста гума за поддршка за да помогне во одржувањето на килимот во место нејзините силни влакна создаваат област за бришење и гумената основа додава на цврстината. Овој врвен килим на отворено ќе помогне да се запре нечистотијата, остатоците, влагата и другите честички да се следат во вашиот дом и ќе траат најмалку 3 пати подолго од редовните душеци на вратите . Поставете добредојде МАТ пред секоја надворешна врата : Користете го овој добредојде на двор на внатрешен двор , во гаража, алишта за перење, влегување и каде било има голем сообраќај однадвор. Препорачано да се користи во покриени области на отворено. Совршена големина Доормат за вашиот голем влез : Предниот дел од Дормамат мери 24 "x 39" и е дебела 0,6 "за да и овозможи на вашата врата лесно да ја помине душекот без да се заглави. Оваа надворешна мат Уметнички инспирирани отпечатоци кои се анти-FAED влезна врата или задната врата додека се многу функционални.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Менс панталони лесни џемпери панталони летни обични модни модни независни ден 3Д печатење еластична половината права панталони
  • Новак

Менс панталони лесни џемпери панталони летни обични модни модни независни ден 3Д печатење еластична половината права панталони

DEN 3.00

Мажи летна обична модна независност Ден на 3Д Еластична половината директно панталони : материјал : диш

B91xz девојки Зимски чизми момчиња и девојчиња чорапи чизми околу пети не лизгање на не -лизгање на цврста боја кадифен за топло
  • Новак

B91xz девојки Зимски чизми момчиња и девојчиња чорапи чизми околу пети не лизгање на не -лизгање на цврста боја кадифен за топло

DEN 2.00

Девојки Зимски чизми момчиња и девојчиња чорапи чизми околу пети не лизгаат на цврста боја кадифен за з�