3-лесна бронзена суета со јасни стаклени нијанси

3-лесна бронзена суета со јасни стаклени нијанси

DEN 1.00

Достапност

Со софистициран дизајн, оваа прекрасна три светло суета светлина е сигурно да додаде дека малку дополнително во секоја бања. Се одликува со бронзена завршница со чисти стаклени цилиндрични нијанси кои можат да се спарат со стилски гроздобер светилки (не се вклучени) за да додадат индустриско чувство и изглед. Овална крошна за додаден стил. 3-лесна бронзена суета со чиста стаклена нијанси богата, бронзена завршница. Сјајни, чисти стаклени нијанси. Користете 3 x 60 W стандардна сијалица или LED еквивалент (не е вклучен). За најдобар изглед, препорачуваме сијалички во стилот на гроздобер. Димензии на производот : 20 in. W x 6 in. D X 7.875 in. H. Карактеристики на затемнување на можностите кога инсталирани светилки ја поддржуваат оваа одлика.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бринли Ко.
  • Новак

Бринли Ко.

DEN 3.33

Покажете ги стилските обувки во странични разделени чизми на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат faux suede uppe