Јакна за кошула за мажи и голема машка маица, големини до 3XL

Јакна за кошула за мажи и голема машка маица, големини до 3XL

DEN 2.33

Достапност

Земете ја оваа ватирана јакна од маица со фланел од Georgeорџ за бегство или за надворешни активности! Топлината и разноврсноста го прават ова лесен избор. Јакната има затворање на полифини и предвремени на манжетните за да ја задржи топлината. Ова има многу џебови! Ова е совршен пад низ зимската јакна. Понудени во најразлични карирани. Исклучиво за. Материјал : ткаенина од школка : 60% памук/40% полиестер; Пополнете : 100% рециклирано полифил; Поставување на телото : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : јака од точка. Затворање : предно копче предно. Ракави : долги ракави. Џебови : две џебови на градите со затворачи на градите; две на џебовите за заварување на цвест Затворање на привремено. Карактеристики : карирано печатење; прилагодливи табели за прицврстување на манжетни. карирана шипка за мажи од Georgeорџ.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Есаир Бебе Момчиња Девојчиња Зими Палта Надолу Јакна За Мали Деца Пуфер Јакна Палто Краток Дел Копче Цврста Боја Бебе Надолу
  • Новак

Есаир Бебе Момчиња Девојчиња Зими Палта Надолу Јакна За Мали Деца Пуфер Јакна Палто Краток Дел Копче Цврста Боја Бебе Надолу

DEN 0.67

Зошто да ја изберете нашата продавница?Ние нудиме 1 до 1 онлајн услуги најстрога контрола на квалитетот �

Женски Фармерки Долни Панталони Обоени Во Јога Панталони Високо Еластични Тенки Деветминутни Панталони За Жени Шорцеви За Момчиња
  • Новак

Женски Фармерки Долни Панталони Обоени Во Јога Панталони Високо Еластични Тенки Деветминутни Панталони За Жени Шорцеви За Момчиња

DEN 1.67

Сезона : Лето, Пролет, Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен, Теретана Материјал : Полиестер Тип На Шема : Гребн�