Машка империја на Лугс, како чизми од Оксфорд

Машка империја на Лугс, како чизми од Оксфорд

DEN 0.33

Достапност

Како еден од нашите Premier Classic чизми, се погриживме Империја Ло ВР да биде ваш избор по избор. Со барањата што секој ден ги носи, последното нешто што треба да се грижите е она што го носите. Чувствувајте се добро, изгледајте добро - и преземете го светот. Отпорна од гума од гума од гума, ве заснова, а флексија мемориската пена и перницата Ева, мидината против замор ќе ве одржува удобно цел ден. Флексастридна меморија за пена. Ева перница, средна анти-замор. Гума отпорен на аутсолип.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Летни Фустани За Жени Женски Фустани Дозвола Женска Мода Секси Гроздобер В Печатење На Вратот Чипка Со Кратки Ракави Фустани
  • Новак

Летни Фустани За Жени Женски Фустани Дозвола Женска Мода Секси Гроздобер В Печатење На Вратот Чипка Со Кратки Ракави Фустани

DEN 111.84

Женска Мода Секси Гроздобер В Печатење На Вратот Фустани Со Чипка Со Кратки Ракави карактеристики : 1.Ма�