Средна „Војна на Starвездите“ Хероез 7 кадифен

Средна „Војна на Starвездите“ Хероез 7 кадифен

DEN 447.84

Достапност

Ова официјално лиценциран „Војна на Starвездите“ Јода Хероез е совршен подарок за секој обожавател кој некогаш сакал мајстор на edеди да ги научи начините на силата, или само да се прегрне! Оваа реална кадифен верзија на Јода е задолжителна за секој обожавател или колекционер. Соберете ги сите! Официјално лиценцирана стока „Војна на Starвездите“ ви е донесена од Седум20 . Омилениот edеди на сите од сагата „Војна на Starвездите“ . со големина од 7-инчи . Супер-мек материјал за кадифен . само чист само.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Викерман 9 ' Собрани Алјаска Бор Вештачки Божиќ Венец, Јасно Дура осветлена Блескаво Мини Светла-Фау Бор Божиќ Венец-Сезонски
  • Новак

Викерман 9 ' Собрани Алјаска Бор Вештачки Божиќ Венец, Јасно Дура осветлена Блескаво Мини Светла-Фау Бор Божиќ Венец-Сезонски

DEN 1.67

Викерман 9 ' Собрани Алјаска Бор Вештачки Божиќ Венец со 140 Пвц Совети и 50 Јасни Светла Собра врвот На Алј�