Миабела Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен прстен за ангажман со 3-камен

Миабела Карат Т.Г.В. Кубна цирконија Стерлинг Сребрен прстен за ангажман со 3-камен

DEN 575.84

Достапност

Овој уникатен прстен за ангажман на три-камен на миабела кубни цирконија е парче накит што мора да го има. Монтирана во сјајно сребро, овој исклучителен прстен има перниче, кубна цирконија скапоцен камен (12 х 12мм) во центарот со трилијантен кубен камења од цирконија од секоја страна создавајќи три-камен стил. Овој кубен прстен за ангажман во цирконија е засилен со прекрасна висока полска завршница и е идеален избор за денешната современа жена. Направено во сребро. 14 CT T.G.W. Кубна цирконија. Ширина на опсегот : 2,3 мм. Ставка за колекција Миабела. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стерлинг сребро, лабораторија од лабораторија од лабораторија Руби и тркалезна лабораторија од лабораториски лабораториски лаборатории,
  • Новак

Стерлинг сребро, лабораторија од лабораторија од лабораторија Руби и тркалезна лабораторија од лабораториски лабораториски лаборатории,

DEN 7968.00

925 Стерлинг сребро, лабораторија од лабораторија од лабораторија од лабораторија Руби и тркалезна лабо�