Графичка маица и шорцеви за момчиња Crayola, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-7

Графичка маица и шорцеви за момчиња Crayola, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-7

DEN 639.84

Достапност

Сетот со 2 парчиња Crayola испорачува удобно комбо што го прави брзото облекување за лепење што ја сакаат бојата. Комплетот вклучува маичка со кратки ракави со шорцеви за дишење на мрежи за мешавина и совпаѓање. Маицата е направена со мека плетена маичка ткаенина за разноврсна удобност . маицата се одликува со ребреста екипа врат и кратки ракави . се изработени од ткаенина за дишење на мрежи со контрастни странични панели . лого на Крејола на предните полите . затегната еластична лента за половината за мека и привлечна вклопување . маица- 60% памук, 40% полиестер. Шорцеви : 100% полиестер.


Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Детско деца Бебе момчиња девојчиња Тракање летни облеки со цврста маица со краток ракав со шорцеви поставени суви вклопувања
  • Новак

Детско деца Бебе момчиња девојчиња Тракање летни облеки со цврста маица со краток ракав со шорцеви поставени суви вклопувања

DEN 559.68

Сезона : Пролет, лето Пол : Унисекс Тип на шема : Цврст Тип на ракав : краток ракав Очена : забава, роденден,

YouMylove две девојчиња облека новороденчиња бебешки деца девојчиња момчиња есен цврста памучна маица со кратки ракави со долги
  • Новак

YouMylove две девојчиња облека новороденчиња бебешки деца девојчиња момчиња есен цврста памучна маица со кратки ракави со долги

DEN 1.33

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 61,5 см / 24.21 '' Должина на врвовите : 25,5 см / 10.03 '' Должина н�

Обични облеки на момчето Honeeladyy, летни детски носечки носење со кратки ракави со шорцеви од кошули со вратоврска со вратоврска
  • Новак

Обични облеки на момчето Honeeladyy, летни детски носечки носење со кратки ракави со шорцеви од кошули со вратоврска со вратоврска

DEN 3.00

Летни детски носечки момчиња со кратки ракави со шорцеви од кошула од лапчиња со чистење : компонента : о